Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

«Оформляндія або Прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша вийде у Франції в квітні 2016 року PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 21 грудня 2015, 19:24

Маркіян Камиш

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало угоду на переклад французькою мовою дебютного роману Маркіяна КАМИША «Оформляндія або Прогулянка в Зону». Попередня домовленість була укладена під час Франкфуртського книжкового ярмарку. Продаж прав супроводжували французькі агенти Iryna Dmytrychyn і Agence ASTIER-PECHER.

«Оформляндія» вийде друком у Франції в квітні 2016 року у видавництві «Арто» (Editions Arthaud), яке входить в транснаціональну видавничу групу «Фламаріон» (Groupe Flammarion).

Молодий письменник Маркіян Камиш (27 років) належить до когорти чорнобильських «сталкерів». Він історик за освітою, син ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за час 5-річного дослідження зони відчудження, її природи й зотлілої цивілізації провів «за колючим дротом Зони» понад 200 днів, пройшов більш ніж 7 тис. км. «Оформляндія або Прогулянка в Зону» – це емоційний вимір Чорнобильщини, літературне занурення у світ нелегальних туристів-«сталкерів».

Роман Маркіяна Камиша відразу після виходу в світ у київському видаництві «НОРА-ДРУК» у вересні отримав позитивну критику та за відгуками рецензентів став «найсильнішим і найцікавішим дебютом цього року» («Літакцент», «Дзеркало тижня»).

Зараз письменник працює над новим романом, який також пов’язаний з чорнобильською тематикою.

Фото з особистої ФБ-сторінки Маркіяна Камиша.

#оформляндія