Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Тведт Кріс. Коло смерті PDF Друк e-mail

Кріс Тведт. Коло смертіCерія «Морок». Пер. з норвезької Наталії Іваничук. Тверда обкладинка. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2012, – 344 стор. ISBN 978-966-2961-94-2.
Мікаель Бренне – партнер успішної юридичної фірми, і його очікує світле майбутнє. Під час розгляду однієї кримінальної справи він опиняється в ролі обвинуваченого в нападі на жінку задля залякування свідка. Він потрапляє у в'язницю, втрачає право практикувати як адвокат і миттєво залишається без друзів, доходів і будь-яких перспектив. Неочікувано колишня колега, якій Мікаель свого часу зіпсував кар'єру, допомагає йому звільнитися із в’язниці під заставу і залучає до розслідування давнього подвійного вбивства. І Мікаель Бренне, який думав, що його життя вже не може бути гіршим, стає каталізатором жахливих подій в маленькому рибальському містечку. «Коло смерті» – твір, написаний в кращих традиціях сучасного скандинавського детективного роману.

За роман «Коло смерті» Кріс Тведт в 2010 році отримав премію Riverton – найпрестижнішу в Норвегії літературну премію за найкращий детективний роман.

Рецензія Дмитра Дроздовського з сайту "Друг читача".

Рецензія Андрія Кокотюхи з сайту "Буквоїд".

Про автора
Кріс Тведт (1954) – відомий норвезький письменник, який пише у жанрі кримінального роману. Народився в м. Берген. За фахом юрист. Практикував як адвокат, але зараз займається виключно літературною творчістю. Тведт – автор п'яти детективних романів, головним героєм яких є адвокат Мікаель Бренне.

Інші книжки серії «Морок»

Купити: yakaboo.ua, Книгарня Єbookr