Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова Автура - сучасна українська література Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Буктрейлер на "Пуп Землі" від бібліотекарів - 2 PDF Друк e-mail
Четвер, 29 серпня 2013, 10:10

Ще один відеоролик на книжку Максима Кідрука "Подорож на Пуп Землі" з'явився в інтернеті в рамках Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі" 2013 р.

Детальніше...
 
Артем Чапай отримав стипендію Центральноєвропейської ініціативи та Словенської асоціації письменників PDF Друк e-mail
Четвер, 29 серпня 2013, 16:30

Центральноєвропейська ініціатива

Артем Чапай став переможцем міжнародного конкурсу й отримав стипендію Центральноєвропейської ініціативи та Словенської асоціації письменників.
Артем ЧапайЦя стипендія, у розмірі 5 тис євро, започаткована у 2006 році і спрямована на заохочення транскордонного співробітництва в галузі літератури для молодих письменників із країн, які не є членами Європейського Союзу.

Артем Чапай стане гостем міжнародного фестивалю Віленіца в м. Копер, Словенія 11-15 вересня 2013 р., а після цього впродовж 3 місяців працюватиме над реалізацією проекту, який переміг у конкурсі.

Детальніше...
 
Любко Дереш: «Людина може існувати не думаючи, й Інтернет це добре підтверджує» PDF Друк e-mail
Написав Ольга Гончар   
Середа, 28 серпня 2013, 07:27

Любко Дереш в Літшколі. Фото: Олександр БабичевДжерело: Друг читача

Це інтерв’ю відбулося в 29-ий День народження Любка Дереша, яке припало саме на час IV Літньої літературної школи в Карпатах, де Любко був лектором. Під час розмови письменник розповів про свою нову книгу, поділився власним найважливішим висновком життя, а також розмірковував про втрату людиною навичок читання та мислення.

– На Твоїй сторінці в соцмережі бачила інформацію про нову книгу «Остання любов Асури Махарджа». Розкажи, хто такий той «Асура Махарадж», і що з ним сталося?
– Асура Махарадж – це демон, молодий науковець родом з нижніх світів. Він закохується у земну дівчину і вирушає на нашу планету, в Нью-Йорк, аби запропонувати коханій свою руку і серце. Однак шлях до коханої виявляється повним випробувань і Асура Махарадж вирішує докорінно змінитися, аби сповна відчути, що означає любити.

Детальніше...
 
Остання любов Асури Махараджа. Уривок PDF Друк e-mail
Написав Любко Дереш   
Неділя, 25 серпня 2013, 17:31

К.: Нора-Друк, 2013. – 240 с. – Читацький клуб

ISBN 978-617-688-018-9.

(Скачати в форматі doc)

АСУРА-ЛОКА, САТЕЛІТ ПІДЗЕМНОЇ ПЛАНЕТИ ПАТАЛА, 5108 РІК ВІД УКЛАДЕННЯ МИРУ З НАПІВБОГАМИ, СВІТЛА ПОЛОВИНА МІСЯЦЯ АШВІНА.

На віддаленій планеті Асура-лока, що повни­лася туманами і далекими криками пропащих душ, молодший науковий співробітник ка­федри маніпуляцій при Інституті гуманітарних дослід­жень і випробувань, демон, що звався Асура Ма­харадж, сидів, звісивши хвоста в безодню, й тяжко думав.

Безодень на його планеті вистачало. То була невелика обитель-сателіт, що оберталася довкола столичної планети найглибшої підземносвітньої системи Патала-лока. Вона дісталася Асурі Махараджу як спадок від батька, відомого астролога й математика, і невеликий палац, що прикрашав одноманітний космічний пейзаж Асура-локи, був чи не єдиним місцем, де можна було знайти прихисток від повзучих туманів самотності, які огортали маленьку планету.

Детальніше...
 
Світовий бестселер про скарби Полуботка тепер і українською PDF Друк e-mail
Середа, 21 серпня 2013, 16:01

Шевченко Анна. СпадокДо 20-го Форуму Видавців у Львові у київському видавництві "Нора-Друк" побачить світ історичний трилер англійської письменниці українського походження Анни Шевченко "Спадок".

Сюжет роману побудовано на легенді, що згідно із заповітом гетьмана Полуботка в Банку Англії з XVIII століття зберігається золотий скарб, який може отримати нащадок гетьмана лише за умов, що Україна стала незалежною державою. Ця легенда вже кілька століть хвилює багатьох дослідників і авантюристів. Авторка роману пропонує власну версію цієї історії.

Детальніше...
 
Любко Дереш про нові книжки PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 серпня 2013, 13:28

Любко Дереш

Український письменник Любко ДЕРЕШ розповідає про свої нові книжки «Остання любов Асури Махараджа» (видавництво «Нора-Друк») та «Миротворець» (видавництво «Кальварія»), які побачать світ на ювілейному 20-му Форумі видавців у Львові 12 вересня 2013 року.

Детальніше...
 
Спадкове покликання. Британська письменниця про відповідальність письменників за імідж країни та західні стереотипи в ставленні до українців PDF Друк e-mail
Написав Алла Лазарева   
Неділя, 18 серпня 2013, 19:12

Анна Шевченко. Фото з Український тижденьДжерело: Український тиждень

Творчість Анни Шевченко, британської письменниці українського походження, західні літературні критики визначають по-різному. Її роман «Спадок» про змагання різних держав за спадщину гетьмана Полуботка французи вважають детективом, британці – родинною сагою, німці – політичним трилером, американці – шпигунською історіє

Сама ж Анна каже, що писала про Україну, про століття поневірянь та боротьби за власну ідентичність.

Детальніше...
 
Буктрейлер від бібліотекарів PDF Друк e-mail
Субота, 17 серпня 2013, 16:10

трейлер із ЗапоріжжяВідеоролик Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва у рамках Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі" 2013 р. на книжку Максима Кідрука "Подорож на Пуп Землі".

Детальніше...
 
Любко Дереш на ювілейному 20-му Форуму видавців PDF Друк e-mail
Середа, 14 серпня 2013, 21:31

Любко Дереш.  (с) Анна СарвіраДо ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові один з найвідоміших молодих українських письменників Любко Дереш прийшов з двома новими книжками.

«Остання любов Асури Махараджа» побачить світ у видавництві «Нора-Друк», «Миротворець» − у видавництві «Кальварія», де вперше вийшов легендарний «Культ» та інші твори письменника. Поціновувачі творчості Дереша в його нових книгах побачать зовсім іншого непередбачуваного Любка − він експериментує як з жанрами, так і з тематикою. «Остання любов Асури Махараджа» − алегорична історія про напівбогів і демонів, метафізичні питання і любов, від якої тане серце. «Миротворець» − повісті та оповідання: дивні історії, сумні та загадкові, лейтмотивом яких звучить філософська думка: «Генії та герої завжди самотні…».

Поспілкуватися з автором читачі матимуть можливість впродовж всього Форуму.

Детальніше...
 
Гостем Форуму Видавців у Львові буде Кріс Тведт PDF Друк e-mail
Неділя, 11 серпня 2013, 13:49

Гостями ювілейного ХХ-го Форуму видавців у Львові на запрошення проекту «Більше країн – Більше книжок» стануть двоє письменників з Норвегії.

Кріс ТведтЦе дитяча письменниця Ніна Елізабет Ґрьонтведт та майстер гостросюжетної прози Кріс Тведт.

Кріс Тведт народився в Бергені. Крім освіти у юридичній школі він вивчав порівняльне літературознавство. У 1988 році почав практикувати в якості адвоката, але зараз повнісю присв'ятив себе літературній творчості. Тведт лауреат премії Reverton - найпрестижнішої відзнаки Норвегії за твори в жанрі детектива.

В нашому видавництві українською мовою вийшов друком його роман «Коло смерті».

План публічних заходів письменників на 12-13 вересня 2013 р. буде оголошено згодом.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 41

АНОНСИ/НОВИНИ

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

Запрошуємо на осінній книжковий Медвін, який пройде 8 - 10 листопада на київському Олімпійському стадіоні (перший поверх). Адреса: вул. Велика Васильківська, 55 (М "Палац спорту" або "Олімпійська"). Час роботи: 11:00 -...

28 жовт. 2019 Hits:124

Read more

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало відповідну угоду з Egyptian Office for Publishing & Distribution про передачу прав на переклад арабською мовою. Протокол про наміри було підготовлено в квітні цього року під час...

14 жовт. 2019 Hits:84

Read more

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману "Паперові солдати"

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману

9 жовтня 15:00. Горішні плавні. Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 22). 18:00. Кременчук. Відділ абонементу ЦБМ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11). 10 жовтня 11:00. Олександрія. Бібліотека для юнацтва (пр. Соборний, 100). 17.00. Жовті Води....

08 жовт. 2019 Hits:73

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини