Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова Автура - сучасна українська література Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Українська правда. Життя: Книжки жовтня PDF Друк e-mail
Написав Ірина Славінська   
Понеділок, 04 листопада 2013, 10:06

Фото Сергія Старостенка, "Газета по-українськи"Джерело: Українська правда. Життя. Книжки жовтня: Рябчук, Дереш і французьке виховання

Жовтень - добра пора для дочитування недочитаних за вересень новинок. Цього місяця "Українська правда. Життя" опановує новий роман Юрія Макарова в новому легальному електронному форматі, читає добрий нон-фікшн і незвичного Любка Дереша.

Микола Рябчук. Попереднє життя (Газета по-українськи, Нора-Друк)

Контекст:
Контекст насправді ви вже знаєте - з нещодавнього інтерв’ю з Миколою Рябчуком.

Вже протягом 5 років Микола Рябчук пише щотижневі колонки для "Газети по-українськи". Це непогана письменницька фізкультура. В результаті регулярних занять таким от спортом і вийшла книжка "Попереднє життя".

Детальніше...
 
Посібник з пошуку істини: рецензія на книгу Любка Дереша PDF Друк e-mail
Написав Віра Агеєва   
Четвер, 31 жовтня 2013, 10:00

Джерело: ВВС Україна. Рецензія професора Києво-Могилянської академії, члена журі конкурсу "Книга року ВВС - 2013".

Любко Дереш. "Остання любов Асури Махараджа". Київ, Нора-Друк, 2013.

Дія роману Любка Дереша відбувається то в "пекельних " (автор послідовно наполягає на толерантній і політкоректній назві "лівообертальних" – на відміну від "правообертальних") світах, то в цілком (чи принаймні більш-менш) реальному й пізнаваному, мабуть же, "правообертальному ", Нью-Йорку, то у райських високостях, де головний герой потрапляє на аудієнцію чи не з самим Всевишнім.

Мандри світами, планетами, галактиками, всіма колами пекла для могутніх і премудрих демонів з Патали не проблема, вони люблять і вміють насолоджуватися життям. Окрім демонів, серед персонажів зустрінемо і нагів, і богів, і навіть людей. Проте людей незвичайних, вони здебільшого наділені то даром яснобачення, то пам’яттю про свої попередні життя, то ще якимись дивовижними властивостями, не притаманними, думаю, більшості потенційних читачів Любка Дереша.

Детальніше...
 
Онлайн-трансляція Мистецького клубу «Обличчя» з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2013, 16:19

Канал прямої трансляції Мистецького клубу "Обличчя" з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько (початок о 19:00 29 жовтня 2013) - натискати на детальніше...

Детальніше...
 
Мистецький клуб «Обличчя» з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько: концерт-перформанс «Романс з мухами» PDF Друк e-mail
Неділя, 27 жовтня 2013, 16:59

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на чергову зустріч Мистецького клубу «Обличчя», яка розпочнеться 29 жовтня о 19:00 в креативному просторі “Часопис”. Цього разу гостями стануть відома журналістка та письменниця Ірен Роздобудько та відомий бард Ігор Жук із своїм спільним концертом-перформансом «Романc з мухами».

Зірковий сімейний дует покаже гостям Мистецького клубу «Обличчя» спільну програму з двох відділень: Ігор виконає свої пісні під гітарний акомпанемент і продемонструє відеоряд під свої ж композиції, а Ірен прочитає кілька фрагментів зі своїх творів. Ще в рамках творчої зустрічі Ігор Жук розкаже про свій новий проект «Біблійний цикл», що нещодавно вийшов з друку та включає в себе книгу та два диски пісень, та продемонструє з нього декілька відео-кліпів.

Реєстрація на подію обов’язкова! Кількість місць обмежена.

Для реєстрації перейдіть за лінком.

Детальніше...
 
Літературні читання Любка Дереша у Рівному PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 жовтня 2013, 16:29

29 жовтня 2013 Любко Дереш презентує в Рівному свої дві новинки "Остання любов Асури Мараджа" та "Миротворець".

На 19:00 запрошуємо в конференц-зал готелю "Мир" (вул. Міцкевича, 32). (Вхід - платний!)

Нам заході Ви матимете можливість купити книжки за видавничими цінами.

Заходи відбуваються за підтримки видавництв "Нора-Друк" та "Кальварія", а також книгарні електронного контенту "Букленд".

 
Запрошуємо на зустріч з Любком Дерешем в Луцьку PDF Друк e-mail

24 жовтня 2013 в Луцьку в клубі "Сучасник" (вул. Конякіна, 14) відбудеться творчий вечір Любка Дереша з презентацією нових книжок "Миротворець" та "Остання любов Асури Махараджа".

 
ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 жовтня 2013, 14:48

ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій в рамках літературної премії Книга року ВВС – 2013. У конкурсі читацьких рецензій може брати участь позитивна чи негативна рецензія будь-якої книжки з довгого списку, обсягом від 500 до 1000 слів, написана українською мовою будь-яким резидентом України (окрім авторів книжок, що увійшли до довгого списку) і подана електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду від моменту оголошення довгого списку до 5 грудня 2013 року. У полі "тема" просимо зазначати "Читацька рецензія".

Подаючи рецензію, її автор висловлює свою згоду з Клацнути правилами"Книги року ВВС", підтверджує своє авторство рецензії, погоджується на її використання та поширення ВВС Україна у будь-якому чи всіх її матеріалах на сайті ВВС Україна (статтях, інтерв’ю, новинах, прес-релізах, аудіо-, відео- та фотоматеріалах) та промо-матеріалах без будь-якої фінансової компенсації. Рецензія має бути оригінальною роботою автора і не порушувати копірайт чи інші права третьої сторони. Автор рецензії не може бути співробітником ВВС чи близьким родичем співробітника ВВС чи будь-кого іншого, пов'язаного з премією.

Детальніше...
 
Не все втрачено PDF Друк e-mail
Написав Андрій КОКОТЮХА   
Четвер, 17 жовтня 2013, 15:25

Джерело: Буквоїд

Юрій Макаров. За чверть десята. – К., Нора – Друк, 2013. – 236 с.
Жанр: інтелектуальний детектив

Пропонується третя художня книга, що вийшла з-під пера, точніше – клавіатури відомого журналіста Юрія Макарова. Спершу був неодноразово перевиданий «Культурний шар», виконаний у жанрі не надто крутого, проте й не зовсім герметичного детективу. Потім – «Геній місця», авантюрно-пригодницька історія про інтелігента в капцях на босу ногу, котрий однією рукою заколисує немовля, а іншою – вставляє пістонів спецслужбам. Нарешті, «За чверть десята»: однозначно зразок жанрової та, відповідно, масової літератури. Проте з жанровою ідентифікацією спершу можуть виникнути проблеми.

Презентуючи роман на початку жовтня, пан Макаров не надто заперечував, що написав певною мірою пригодницький, але також до певної міри – історичний твір. Герой якої не те, щоб частково повторював життєвий та творчий шлях автора, проте все одно є таким собі збірним образом українського інтелектуала. Чиє активне життя припало на радянську, точніше – брежнєвську добу. І ось тепер, коли цим людям за п’ятдесят, або – під шістдесят, вони ніби намагаються наздогнати, надолужити те, що було втрачено через нещастя народитися та вирости в Радянському Союзі. Країні, де коли щось і розвивалося, то хіба військово-промисловий комплекс. Мислячі ж люди йшли у внутрішню еміграцію.

Детальніше...
 
ВВС Україна оголосила "Довгі списки" Книги року ВВС-2013 PDF Друк e-mail
Написав ВВС Україна   
Понеділок, 14 жовтня 2013, 08:31

Марія Матіос придбала книжку Остання любов Асури Махараджа Любка Дереша

ВВС Україна оприлюднила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2013 та Дитяча Книга року ВВС – 2013, яка проводиться у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

"Довгі списки" формувала редакція ВВС Україна. До Довгого списку премії Книга року ВВС – 2013 увійшли 20 видань, серед яких такі книжки видавництва "Нора-Друк": 
Любко Дереш. Остання любов Асури Махараджа. Київ, Нора-Друк. – 2013;
Юрій Макаров. За чверть десята. Київ, Нора-Друк. – 2013.;
Марина Соколян. Серце гарпії. Київ, Нора-Друк. – 2013.

"Короткі списки" буде оголошено в грудні, їх визначатиме журі.

Детальніше...
 
Як на пенсії «підчепити» студентку? PDF Друк e-mail
Написав Ольга Гончар   
Субота, 12 жовтня 2013, 16:07

Юрій Макаров. За чверть десятаДжерело: Друг читача

Новий роман відомого українського журналіста, телеведучого та письменника Юрія Макарова «За чверть десята» розповідає історію Миколи Павловича – самотнього викладача іноземних мов на пенсії. Одного дня життя головного героя кардинально міняється: Микола Павлович помічає, що всі сказані ним мимоволі прокльони – збуваються! Водночас елегантного поліглота і бонвівана зваблює студентка Настя. Відтоді починаються їх ніжні стосунки, а світ навколо міняється під впливом прокльонів Миколи Павловича…

Він – Микола Павлович – «випадок» не типовий. Народився у Лондоні в родині радянського військовослужбовця. Відмалечку говорив англійською, яка стала для нього другою рідною. Родина жила заможно, й у єдиної дитини було все, чого вона забажає. Загалом далі усе за «сцені раєм»: лінгвістичний університет, кафедра, одруження з Вірунькою, народження дочки Юльки. Одного разу Микола Павлович навіть був зважився на «бунт». У одній із своїх статей він щиро розмірковував про дискримінацію української мови. Звісно, світ так і не побачив цей матеріал, добре, завкафедри вчасно облагорозумив баламута.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 41

АНОНСИ/НОВИНИ

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

Запрошуємо на осінній книжковий Медвін, який пройде 8 - 10 листопада на київському Олімпійському стадіоні (перший поверх). Адреса: вул. Велика Васильківська, 55 (М "Палац спорту" або "Олімпійська"). Час роботи: 11:00 -...

28 жовт. 2019 Hits:124

Read more

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало відповідну угоду з Egyptian Office for Publishing & Distribution про передачу прав на переклад арабською мовою. Протокол про наміри було підготовлено в квітні цього року під час...

14 жовт. 2019 Hits:84

Read more

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману "Паперові солдати"

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману

9 жовтня 15:00. Горішні плавні. Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 22). 18:00. Кременчук. Відділ абонементу ЦБМ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11). 10 жовтня 11:00. Олександрія. Бібліотека для юнацтва (пр. Соборний, 100). 17.00. Жовті Води....

08 жовт. 2019 Hits:73

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини