Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова Автура - сучасна українська література Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Творчий вечір Ігоря Жука "Спочатку було слово" PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 травня 2014, 10:22

Афіша творчого вечора Ігоря Жука 14 травня 201414 травня 2014 р запрошуємо на творчий вечір Ігоря ЖУКА та Ірен РОЗДОБУДЬКО "Спочатку було слово", який відбудеться в конференц-залі Київського будинку вчителя (Київ, вул. Володимирська, 57, 2-й поверх). Початок о 19:00. Вхід вільний.

Також в програмі: хор хлопчиків та юнаків київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка (керівник Тетяна Веріч, хормейстер Олексій Бояр), заслужена артистка України бандуристка Світлана Мирвода, лауреат всеукраїнських та міжнародних дитячих конкурсів Анна-Марія Миронова (народний спів).

Детальніше...
 
Давід Фонкінос: В Україні відчувається очікування – чи то агонія, чи то народження нового PDF Друк e-mail
Написав Ірина Славінська   
Субота, 19 квітня 2014, 16:41

Давід Фонкінос. Автограф-сесія під час Книжкового Арсеналу - 2014Джерело: Українська правда. Життя

Давід Фоенкінос – один із найпопулярніших французьких письменників. Його романи перекладено на 40 мов та нагороджено багатьма нагородами. Українському читачу Давід Фоенкінос можу бути також знайомий як режисер фільму "Ніжність" із Одрі Тоту в головній ролі.

Восени вийшов перший український переклад – тепер українською можна прочитати його роман "Наші розставання". Давін Фоенкінос став одним із французьких письменників, які приїхали до Києва в рамках спеціальної програми Франції як Почесного гостя цьогорічного Книжкового Арсеналу. Тож "Українська правді. Життя" не втрималася від спокуси зустрітись і поговорити – не тільки про книжки.

- Ви вже вдруге приїжджаєте до України. Розкажіть про ваш перший український досвід – той, що був 2007 року.
- Мене завжди вабили країни Східної Європи та їхня література. Толстой, Достоєвський, Гоголь, Кундера, Гомбрович – ця література, як і музика, як і живопис, відповідають моєму стану душі. Я мріяв побувати в Україні, і ця мрія вперше здійснилася 2007 року. Та поїздка дуже на мене вплинула. Я пам’ятаю живість, жвавість, інтенсивність, пам’ятаю людей із помаранчевими прапорами на площах, музику "Pink Floyd"… Під час тієї подорожі я не спав декілька ночей – усі ті ночі я провів у барах, розмовляючи з випадковими людьми. Молодь в Україні, яку я тоді зустрічав, і яку я зустрічаю тепер, мені видається дуже готовою до боротьби – і це створює приємний контраст із розм’яклим французьким суспільством.

Детальніше...
 
Французький письменник Давид Фонкінос про те, як література змінила його життя, про роботу з Одрі Тоту і книзі, яка його спустошила PDF Друк e-mail
Написав Марія Бєляєва   
Субота, 19 квітня 2014, 15:24

Давід Фонкінос. Фото www.ouillade.euДжерело: Капітал

Давида Фонкіноса можна назвати справжнім щасливчиком. У 2001 році він увірвався у французьку літературу з романом «Ідіотизм навиворіт», який відразу отримав схвалення критиків і престижну літературну премію Франсуа Моріака від Французької академії. Світову популярність Фонкінос принесла книга «Ніжність», що розійшлася тиражем більше мільйона примірників. А спільний з братом Стефаном режисерський дебют, знятий за цим же твором, відзначився грою блискучої Одрі Тоту («Амелі», «Довгі заручини») і номінувався на премію «Сезар» за кращий адаптований сценарій.

Сьогодні 39-річний Фонкінос - автор 15 книг, лауреат п'яти літературних премій, один з найвідоміших і успішних французьких письменників, твори якого добре продаються по всьому світу. В Україну він приїхав презентувати роман «Наші розставання» - першу книгу, перекладену українською мовою.

- Дебютний роман ви видали в 2001 році - і відразу в престижному видавництві. Як вам це вдалося?
- Я почав писати в 16 років, після того як переніс операцію на серці. До цього в моєму будинку практично не було книжок. Після тривалого перебування в лікарні, де, власне, і захопився читанням, моє ставлення до життя докорінно змінилося. Я полюбив літературу, живопис, почав займатися музикою. Писати стало моєю пристрастю, нав'язливим станом, чимось дуже особистим. До того як опублікували першу книгу, і не думав, що стану письменником. Це було справжнім виконанням мрії. Поштою відправив рукопис у кілька видавництв - більшість прислали відмову, позитивну відповідь прийшов тільки з Gallimard. Видавець перейнявся моїм текстом, він здався йому оригінальним.

Детальніше...
 
Зустріч з французьким письменником Давідом Фонкіносом PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 10 квітня 2014, 13:31

Давід Фонкінос на Книжковому АрсеналіВ суботу 12 квітня запрошуємо на зустріч з популярним французьким письменником Давідом Фонкіносом, яка проходитиме в рамках виставки "Книжковий Арсенал".

Видавець Елеонора Сімонова, перекладач Антон Кушнір та автор Давід Фонкінос презентують роман "Наші розставання". Початок зустрічі о 14:00. Після презентації відбудеться автограф-сесія.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 12, комплекс "Мистецький Арсенал".

Детальніше...
 
Заходи з програми "Книжкового Арсеналу - 2014" за участі письменників "Нора-Друк" PDF Друк e-mail
Написав Книжковий Арсенал   
Неділя, 06 квітня 2014, 21:15

Книжковий Арсенал - 20148 КВІТНЯ, ВІВТОРОК, ВІДКРИТТЯ КНИЖКОВОГО АРСЕНАЛУ

19.00 — 20.30. Зал 2. Дискусія «Письменник і громадянин. Філософія голосу в часи кризи». Учасники: Андрій Курков, Любко Дереш, Світлана Поваляєва, Лариса Денисенко / ГО «Форум видавців», Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». Модерує Анатолій Дністровий.
20.15. — 21.30 Зал 1. Сергій Жадан і Юрій Макаров. Публічне інтерв’ю.

9 КВІТНЯ, СЕРЕДА

19.00 – 20.00. Зал 3. Література формату Twitter. Учасники: Іван Малкович, Маріанна Кіяновська, Любко Дереш, Василь Герасим’юк, Артем Полежака, Іван Андрусяк, Дмитро Лазуткін, Лариса Денисенко, Олег Коцарев, Анна Малігон, Олена Герасим’юк, Олена Захарченко, Мирослав Лаюк, Олег Романенко, Олеся Мамчич, Леся Мудрак, Ольга Перехрест. Модератор — Артем Захарченко. Назарій Заноз (проект «Mystic hero»).

Детальніше...
 
Звіт українських учасників Паризького Книжкового Салону - 2014 PDF Друк e-mail
Написав Більше країн - Більше книжок   
Неділя, 30 березня 2014, 19:01

31 березня 2014 р (понеділок, початок о 18:30) запрошуємо на публічний звіт учасників Книжкового Салону - 2014 в Парижі. Українські заходи в рамках одного з найбільших у світі книжкових форумів проходили в різних мистецьких закладах Парижа, Страсбурга, Бордо. В нашу делегацію увійшли письменники Андрій Курков, Юрій Макаров, Любко Дереш, Сергій Жадан, Марина Гримич, Антон Кушнір, Дмитро Чистяк, журналістка та громадський діяч Ірина Славінська, видавці, інші діячі культури.

В Книгарні Є (Київ, вул. Лисенка, 3) учасники поїзди поділяться своїми враженнями від спілкування з французькою публікою, а керівники Проекту розкажуть про найближчі плани з просування української літератури за кордоном.

Детальніше...
 
"Мій Шевченко" від відомих українських письменників PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 07 березня 2014, 13:57

Мій Шевченко. Збірка. обкладинкаДо ювілею кобзаря виходить збірка творів відомих сучасних українських письменників "Мій Шевченко". До книжки увійшли тексти Марина Гримич, Любка Дереша, Євгенії Кононенко, Андрія Куркова та Юрія Макарова (ISBN 978-966-8659-34-8).

Що більше я живу, то більше переконуюся в тому, що кожній епосі, кожній соціальній групі Шевченко являється в своїй подобі.
Марина Гримич

Шевченко – це пастка для того, кому кортить залишатися в мертвому минулому. І водночас Шевченко – це допомога для того, хто прагне вирватися у вільне яскраве майбутнє. Такий парадокс.
Юрій Макаров

Детальніше...
 
Мудрий хаос ачи безглуздий порядок PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Дігай   
П'ятниця, 14 лютого 2014, 13:52

Джерело: http://sumno.com

Колись авторка цієї рецензії написала про один із попередніх романів Любка Дереша: «Фестиваль самогубців виявився театром абсурду, де кожен актор має свою маску, свою шизу ... всі учасники дійства перебувають у стані початкової параної ... виникає крамольна думка, що автор просто кепкує з читачів». І що цікаво, подібна крамольна думка виникла в мене й під час читання роману, про який мова. Коли заналізувати текст і проблеми, котрі у романі присутні, то це вельми серйозний текст і вельми серйозні проблеми – погляд на світ як на змінну, тягучу й текучу даність, де нема кордонів між верхом і низом, вічним і моментальним, буттям і небуттям, одним словом – хаос, а ще точніше, в стилістиці автора – Хаос!

Детальніше...
 
Книжкові історії PDF Друк e-mail
Написав Оксамитка Блажевська   
Четвер, 19 грудня 2013, 00:00

Делеш Л. Остання любов Асури МахараджаДжерело: Фейсбук Oksamytka Blazhevska

Саме ця книга відкрила для мене світ творчості Любка Дереша. бо у дитинстві мені до рук не раз потрапляли його книжки, але далі розгортання-згортання (через те, що побачила матюки) справа не пішла. а тут я побувала на презентації і мені чомусь дуже захотілось прочитати саме цю книжку (більше за "Миротворець"). Ради автографа я навіть вистояла годину (щоправда, я не стояла в черзі, а в іншому залі гортала книжки і одну навіть прочитала). Привабила також обкладинка - силует людини у мегаполісі (яка вона маленька і беззахисна!).

Коли розгорнула книжку, одразу наткнулася на фразу "переклад з англ." - о, думаю, Любко Дереш сидів на Синаї і писав англійською мовою, а потім сів та ще й перекладав! Оце - думаю - класно! Одразу орієнтовано на англомовний світ! А коли спілкувалася з Любком у радіостудії, то перше ж питання поставила про цей переклад - і ви знаєте, що виявилося? Що це своєрідна літературна гра!

Детальніше...
 
ЛЮБКО ДЕРЕШ: «ТЕРЗАТИ МУЗУ НА САМОТІ ЧИ ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ?» PDF Друк e-mail
Написав Марія ПРОКОПЕНКО   
Неділя, 08 грудня 2013, 14:52

кадр з інтерв'ю Любка Дереша на Hromadske.tvДжерело: Голос України

У донецькому фонді «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» відбулася зустріч із молодим українським письменником Любком Дерешем. Він презентував нові книжки — «Миротворець» та «Остання любов Асури Махараджа».

«Часто бувати в Донецьку не доводилось. Востаннє — років два тому з приватним візитом, а перед тим приїздив на читання. Сам я родом зі Львівщини, з міста Пустомити, — це досить далеко від Донецька. Відстань часом створює ілюзії: а що то за Україна в далечині, може, це — взагалі інша країна?» — сказав Дереш.

Він розповідав про батька, матір, інших родичів, показував фотографії їхні, а також рідного дому, школи та краєвидів Єгипту — близько року письменник мешкав на Синайському півострові, в місті Дахаб. Там Дереш багато писав, свої нові книжки відносить саме до «синайського циклу».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 41

АНОНСИ/НОВИНИ

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

Запрошуємо на осінній книжковий Медвін, який пройде 8 - 10 листопада на київському Олімпійському стадіоні (перший поверх). Адреса: вул. Велика Васильківська, 55 (М "Палац спорту" або "Олімпійська"). Час роботи: 11:00 -...

28 жовт. 2019 Hits:124

Read more

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало відповідну угоду з Egyptian Office for Publishing & Distribution про передачу прав на переклад арабською мовою. Протокол про наміри було підготовлено в квітні цього року під час...

14 жовт. 2019 Hits:84

Read more

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману "Паперові солдати"

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману

9 жовтня 15:00. Горішні плавні. Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 22). 18:00. Кременчук. Відділ абонементу ЦБМ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11). 10 жовтня 11:00. Олександрія. Бібліотека для юнацтва (пр. Соборний, 100). 17.00. Жовті Води....

08 жовт. 2019 Hits:73

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини