Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова Автура - сучасна українська література Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Аудіозапис ефіру програми "Добридень" 1-го каналу радіо з Іриною Дмитришин та Елеонорою Сімоновою PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 серпня 2014, 20:16

Ірина Дмитришин на "Книжковому Арсеналі". Фото Анетти Антоненко

На культурологічну програму «ДОБРИДЕНЬ» 1-го каналу Національного радіо 31 липня 2014 (ефір з 14:05) ведуча Аліна Акуленко запросила професора та перекладача Ірину Дмитришин з Парижа та директора київського видавництва «Нора-Друк» Елеонору Сімонову.

Саме завдяки Ірині Дмитришин французькою «заговорили» персонажі творів Сергія Жадана, Марії Матіос, Юрія Андруховича. Вона – неперевершена популяризаторка України у Франції, а ще – чудовий літературний агент багатьох українських письменників. Її дисертаційне дослідження присвячене Пилипові Орлику. Вона – професор Університету східних мов і цивілізацій (INALCO, Париж, Сорбона) і завідує кафедрою української мови та історії – до слова, єдиної в Парижі установи, де викладається українська мова й література.

Слухати...

Детальніше...
 
Артем Чапай на Радіо "Культура" PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 серпня 2014, 14:53

Вашій увазі пропонується розмова Лесі Ворониної з Артемом Чапаєм про його мандрівки та нову книжку в передачі "Знакова постать" Радіо "Культура" 03.08.14 (ефір 09:05:00 - 09:55:00)

Слухати ...

Детальніше...
 
Анна Багряна: «МОЯ ДУША – ЗАВЖДИ В УКРАЇНІ» PDF Друк e-mail
Написав Жання Куява   
Неділя, 20 липня 2014, 10:07

Анна Багряна. Фото з часопису Оксамит, черв. 2014Джерело: часопис "Оксамит", червень 2014

Анна БАГРЯНА, володарка спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова - 2013» від МБФ «Здоров’я українського народу» за роман «Краще так»:

– Анно, ти належиш до авторів, яких відкрила «Коронація слова» і, не зважаючи на життя поза межами України, продовжуєш брати участь в цьому конкурсі...
– Справді своїй письменницькій кар’єрі завдячую саме «Коронації слова», бо коли 2008‑го здобула третє місце за роман «Етимологія крові» і потім підписала угоду з видавництвом на його вихід, то відчула впевненість у своїх письменницьких силах. Доти писала переважно поезію й трохи п’єси. Перемога в конкурсі стала для мене певним стартом, новим творчим відліком і стимулом не зупинятися на досягнутому. Можу сказати, що «Коронація слова» відкрила мене як прозаїка. Про конкурс не забуваю і подаю на нього тексти майже щороку. Це хороший шанс заявити чи нагадати про себе, привернути увагу видавців (режисерів) до нових творів.

Детальніше...
 
Презентація "Червоної Зони" в Книгарні Є PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 липня 2014, 00:00

Презентація Артема Чапая в Книгарні Є 23 липня 210423 липня 2014 в Книгарні Є Артем ЧАПАЙ представлятиме свою нову книжку «Червона Зона».

Як курсант Академії СБУ став філософом? Чи легко бути репортером? Яке життя в недалекому майбутньому на основі досвіду журналіста та мандрівника малює уява автора? Про це та про багато що інше буде розмова письменника з читачами. Модератор - Микола Кравченко.

Початок зустрічі о 18:30. Вхід вільний.
Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М "Золоті Ворота").

Детальніше...
 
"Письменниця, як піарщик, добре знає, про що пише" PDF Друк e-mail
Написав omiliya   
П'ятниця, 18 липня 2014, 15:07

Соколян Марина. Серце гаарпії. ОбкладинкаДжерело: omiliya.blogspot.com

Цей роман міг пройти повз мене, як багато інших, навіть десятки з тих, які я не дочитала у 2013 р. Насамперед через мову. На початку книги письменниця прагне писати гарно й заковиристо, видовбувати рідковживану лексику. І якщо у Любка Дереша, про якого я нещодавно писала, лексичне багатство тексту є органічним і легким для прочитання, то Марині Соколян це дається тяжче. Здавалося, я плуталася між рядками, як хіп-хопер у надто довгих шароварах.

Але рік 2013 р. неухильно добігає до кінця і вимагає позавершувати розпочате, або ж назажди розпрощатися із надією прочитати книгу. Я зробила другу спробу - і, несподівано для себе, втягнулася.

Детальніше...
 
Аудіозапис розмови з Артемом Чапаєм на "Країні Мрій" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 17 липня 2014, 12:31

Артем Чапай на фестивалі Країна Мрій 06.07.14Під час фестивалю "Країна Мрій" (06.07.14) пройшла перша презентація роману Артема Чапая "Червона Зона". Пропонуємо послухати аудіозапис події. (Час звучання 39 хв.)

Детальніше...
 
Чапай презентує свою нову книжку на "Країні Мрій" PDF Друк e-mail
Середа, 02 липня 2014, 16:14

Артем Чапай на Країні Мрій6 липня (неділя) на «Літературній сцені» фестивалю «Країна Мрій» письменник Артем ЧАПАЙ представлятиме свою нову книжку «Червона Зона». Яке життя в недалекому майбутньому на основі досвіду журналіста та мандрівника малює уява автора? Про це та про багато що інше буде розмова письменника з читачами. Початок зустрічі о 13:00.

Захід відбуватиметься в рамках XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій», який цього року проходитиме 5-6 липня у парку «Феофанія» (Київ, вул. Академіка Лебедєва, 32). Традиційно на відвідувачів фестивалю чекає книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв та Літературна частина з власною програмою заходів.

Детальніше...
 
Чапай Артем. Червона Зона PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 липня 2014, 19:12

Чапай Артем. Червона ЗонаЧапай Артем. Червона Зона. Роман. К.: Нора-Друк, 2014. - 304 с. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка.
ISBN 978-617-688-016-5.
Видання друге. 2015
ISBN 978-966-8659-57-7.

Головний герой роману – молодий журналіст Антон Ципердюк, який живе у світі, поділеному на багаті безпечні “зелені зони” й бідні незахищені “червоні”. Випадково вчинивши злочин, Антон вимушений тікати на територію червоної зони, якої боїться й уявлення про яку має лише зі ЗМІ. Налаштований на найгірше, він саме в цьому середовищі людей, які мають репутацію лузерів, знаходить найкращих друзів і кохану.

Дія роману відбувається в Києві недалекого майбутнього, проте більшість описаних речей характерні для сучасної України.

Чапай Артем. Червона Зона

Рецензії: "Це той самий романтик, дещо наївний, дещо слабодухий і напрочуд відвертий"
"Червона Зона - прийдешнє чи теперішнє?"
Прорватися у «Червону зону»: соцфантастика від Чапая
"Червона зона": по той бік добра і зла
Зона тривоги нашої: рецензія на "Червону зону" Чапая

КУПИТИ: yakaboo.ua, Книгарня Є, Всі книги. КУПИТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ: bookland.com

Детальніше...
 
Щоденник несамотнього одинака PDF Друк e-mail
Написав Ніна Герасименко   
Вівторок, 01 липня 2014, 17:25

Джерело: Буквоїд

Викладач іноземних мов Микола Павлович – пенсіонер, призвичаєний до самотнього життя в трикімнатній квартирі й вечері з самим собою. Уже звик до «елегантного віку», а щоденне буття чоловіка звелося до кількох пар в університеті, репетиторства та розмов по скайпу з дочкою Юлею, яка давно живе у США. З погляду пересічного українця, ніби не все так і погано в героя роману Юрія Макарова «За чверть десята» (до речі, четвертої книжки українського журналіста й письменника). А втім, якось прісно.

Не дивно, що за таких умов хочеться чогось несподіваного, неочікуваного – нехай навіть на рівні внутрішньо-психологічного відчуття. Свого часу Микола Павлович чимало «набешкетував» і чудово це усвідомлює. Тільки визнати помилки душею виявляється значно складніше. Він розуміє, що жив «як годилося», а не «як хотілося», звідси постійні компроміси, із собою, зокрема, теж. Внутрішнє незадоволення від усвідомлення власної душевної млявості черв’яком точить душу.

Детальніше...
 
У Великобританії вийшла друком "Антологія нової української жіночої прози" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 10 червня 2014, 08:03

Антологія нової української жіночої прозиВ британсько-голандському видавництві "Глагослав" побачила світ англомовна "Антологія нової української жіночої прози", до якої увійшли уривки творів сімнадцяти сучасних письменниць. Уклав антологію відомий американський вчений та перекладач Михайло Найдан.

З творів, які побачили світ у видавництві "Нора-Друк", до книжки увійшли переклади уривків з романів Ірен Роздобудько "Ґудзик", "Зів'ялі квіти викидають", "Дві хвилини правди" та Лариси Денисенко "Танці в масках" і "Сарабанда банди Сари".

Антологію можна придбати як в паперовому так і в електронному вигляді.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 41

АНОНСИ/НОВИНИ

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

8 – 10 Листопада 2019 «МЕДВІН: Книжковий Світ»

Запрошуємо на осінній книжковий Медвін, який пройде 8 - 10 листопада на київському Олімпійському стадіоні (перший поверх). Адреса: вул. Велика Васильківська, 55 (М "Палац спорту" або "Олімпійська"). Час роботи: 11:00 -...

28 жовт. 2019 Hits:124

Read more

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Роман Ірен Роздобудько «Дванадцять...» буде перекладено арабською мовою!

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало відповідну угоду з Egyptian Office for Publishing & Distribution про передачу прав на переклад арабською мовою. Протокол про наміри було підготовлено в квітні цього року під час...

14 жовт. 2019 Hits:84

Read more

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману "Паперові солдати"

Перший тур Братів Капранових на підтримку роману

9 жовтня 15:00. Горішні плавні. Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 22). 18:00. Кременчук. Відділ абонементу ЦБМ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11). 10 жовтня 11:00. Олександрія. Бібліотека для юнацтва (пр. Соборний, 100). 17.00. Жовті Води....

08 жовт. 2019 Hits:73

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини