Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова Автура - сучасна українська література Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Гостем Форуму Видавців у Львові буде Кріс Тведт PDF Друк e-mail
Неділя, 11 серпня 2013, 13:49

Гостями ювілейного ХХ-го Форуму видавців у Львові на запрошення проекту «Більше країн – Більше книжок» стануть двоє письменників з Норвегії.

Кріс ТведтЦе дитяча письменниця Ніна Елізабет Ґрьонтведт та майстер гостросюжетної прози Кріс Тведт.

Кріс Тведт народився в Бергені. Крім освіти у юридичній школі він вивчав порівняльне літературознавство. У 1988 році почав практикувати в якості адвоката, але зараз повнісю присв'ятив себе літературній творчості. Тведт лауреат премії Reverton - найпрестижнішої відзнаки Норвегії за твори в жанрі детектива.

В нашому видавництві українською мовою вийшов друком його роман «Коло смерті».

План публічних заходів письменників на 12-13 вересня 2013 р. буде оголошено згодом.

 

 
Олексій Волков в ефірі національного радіо розповідає про роман "Емісар" PDF Друк e-mail
Середа, 10 липня 2013, 13:39

Олексій ВолковРадіоведуча Аліна Акуленко запросила письменника Олексія ВОЛКОВА у програму "Добридень" на Перший канал Українського радіо (перший ефір 21 червня 2013 року).

Він - хірург у Тернополі. А ще він – один із найвідоміших майстрів детективного жанру в Україні. Олексій Волков – лікар і письменник в одній особі. Про те, як хірурги стають письменниками в Україні, про те, чи обов’язково бути професійним письменником. (Час звучання 33:30)...

Детальніше...
 
6–7 липня відбудеться VI Літературна Країна Мрій PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 липня 2013, 14:10

6-7 липня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій», у рамках якого вже вшосте проходитиме літературний фестиваль. Організатори підготували відвідувачам Літературної Країни Мрій цікаву і насичену програму заходів, з якою ви маєте можливість ознайомитися вже зараз! Вивчайте програму, обирайте цікаве для себе – і до зустрічі на Країні Мрій!

Місце проведення: Київ, Співоче поле, ст. м. Арсенальна. А точніше: від дворика музею Гончара (вул. Івана Мазепи, 29) до Алеї Майстрів на Співочому полі.

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка. Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови. «Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Програма заходів.

 
Про ніжність як спосіб співжиття PDF Друк e-mail
Написав Жанна Куява   
Середа, 03 липня 2013, 10:23

Ірен Роздобудько. Зроби це ніжно. Новели. ОбкладинкаДжерело: Буквоїд

Рецензія на видання: Ірен Роздобудько. Зроби це ніжно. Новели. – К.: Нора-Друк , 2013. – 302 с. Читацький клуб

Проста, але з «міжрядковими» таємницями, легка, але манлива й захоплива, повітряна, але не поверхова, дивна, подекуди й абсурдна, але реалістична і часто до болю сумна та правдива. І зрідка – сентиментальна. І навіть фантастична. Дещо філософська, а також – пізнавальна. Втім найчастіше – цікава.

Якщо узагальнювати, то певно, такі означення можна дати новій збірці новел Ірен Роздобудько під назвою «Зроби це ніжно». Бо ця книжка – ніби шкатулка, що має невишукану, хоч і епатажну (маю на увазі назву) оздобу, але в ній лежать найрізноманітніші прикраси та дорогоцінності: на всяку пору, на різний смак, залежно від настрою та обставин.

Детальніше...
 
Ірен РОЗДОБУДЬКО презентує "Зроби це ніжно" в київський Книгарні Є PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 червня 2013, 12:23

анонс на 19.06.1319 червня (середа) 2013 р. о 18:00 запрошуємо в київську "Книгарню Є" (вул. Лисенка, 3, М "Золоті Ворота") на презентацію нової книжки Ірен РОЗДОБУДЬКО «Зроби це ніжно» за участі письменниці та її чоловіка барда Ігоря Жука.

Що можна зробити «ніжно»? Аж ніяк не те, про що ви подумаєте в першу чергу, беручи до рук цю книгу! Ніжно дорослий світ карає дітей. Ніжно і непередбачувано ми заганяємо свого ближнього в глухий кут. Ніжно вбиваємо те, що могло б стати сенсом життя. І так само лагідно прощаємося з мрією, коли вона вже майорить на горизонті.

Детальніше...
 
Олексій Волков отримав медаль від Андрія Кокотюхи PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 15 червня 2013, 11:42

Під час нагородження лауреатів конкурсу «Коронація слова – 2013» відомий український письменник Андрій Кокотюха вручав персональні відзнаки «Золотий пістоль» за кращий гостросюжетний твір.

Медаллю «№ нуль», як висловився Кокотюха, було нагороджено Олексія Волкова за особистий вклад в розвиток гостросюжетної української літератури.

Детальніше...
 
Де шукати прощення? PDF Друк e-mail
Написав Юлія Юліна   
Субота, 15 червня 2013, 11:27

Анна Багряна. Дошкуляка. ОбкладинкаДжерело: Буквоїд

Рецензія на книжку: Анна Багряна. Дошкуляка. Роман. – К.: Нора-Друк, 2012. – 216 с. ПК (Популярні книжки)

«Минулого, як і мертвого, не воскресити, але можна перенести його у теперішнє, назвавши смертним гріхом, а тоді висповідатися, виправдавши не лише вже скоєні, але й майбутні ганебні вчинки».

Ці рядки, мабуть, чи не найкраще розкривають основну ідею роману. Це – роман про гріхи. Звичайні людські гріхи. Усі люди щодня грішать у думках чи на ділі, але не кожен у цьому зізнається. Інколи приховування власних маленьких чи великих «злочинів» стає справжнім випробуванням для совісті, яка повсякчас нагадує про себе. Затаєні гріхи можуть мучити людину, і тоді єдиний вихід – це зізнатися комусь, виговоритися, виплакатися і одержати прощення. «Дошкуляка» розповідає про чоловіка, який на чужих гріхах, а точніше на природному бажанні людей покаятися і отримати відпущення, хотів заробити гроші.

Детальніше...
 
Лібротерапія через антивиховання від Марини Соколян PDF Друк e-mail
Написав Світлана Кравченко   
П'ятниця, 14 червня 2013, 14:03

Марина СоколянДжерело: Буквоїд

Якщо взяти роман-антиутопію, переколошматити (в хорошому значенні слова) його зроманом-вихованням, то ні мало, ні багато отримаємо «гарпію», точніше її серце. А якщо ще точніше, то «терпку, але до біса цікаву» книжку Марини Соколян, яку вона презентувала 31 травня на «Книжковому арсеналі».

«Серце гарпії» став для багатьох романом-несподіванкою, адже, крім легкого присмаку містики, від колишньої письменниці Соколян тут залишилося небагато. У романі йдеться про реальні речі, реальних людей, місцевість впізнавана, а це трохи різниться з її фантастичною манерою, до якої вже, можливо, встиг призвичаїтися читач (хоча в ранньому доробку можемо знайти ще дві цілком реалістичні книжки пані Марини). Проте такий експеримент тільки інтригує. Адже ті, хто встиг прочитати «гарпію», відзначають, книга про любов і смерть, наркоторгівлю і людські вади, про маніпуляції і шлях до успіху в великій корпорації. Дехто навіть коронує роман економічним детективом. Хоча сама авторка каже, що це історія про те, чого не треба робити, аби стати щасливим. Жартує, що психотерапевтам треба змінювати свої координати і ретельно переглянути книжковий ринок, для них там роботи знайдеться більше, аніж в приймальні зазвичай. Адже фантастика – це втеча за межі буденного світу. А від хорошого не втікають – тут і зарита собака (і для письменника, і для лікаря).

Детальніше...
 
Хірург-детектив Олексій Волков: «Детектив – це жанр, у якому всі гвинтики мусять бути чітко вкручені, різьба в різьбу» PDF Друк e-mail
Написав Атанайя Та   
П'ятниця, 14 червня 2013, 13:44

Олексій ВолковДжерело: Друг читача

Яким чином Олексію Волкову вдається «без відриву від виробництва» писати книги та перемагати у літературних конкурсах – невідомо. Причому той, хто прочитав бодай одну книгу Волкова, назавжди змінює свої уявлення про детектив – адже, крім традиційного захопливого сюжету, волковським детективам притаманні гарна, не спрощена мова і широка палітра художніх засобів. Це справжні літературні твори, після яких планка очікувань читача високо підіймається… Олексій Волков рідко буває в Києві, оскільки працює хірургом у Козівській районній лікарні на Тернопільщині. Але іноді літературні події вимагають його присутності у столиці – як же було змарнувати таку нагоду поспілкуватися з письменником?

– Почнемо з ідіотського запитання: як Ви почали писати?

Детальніше...
 
Ірен РОЗДОБУДЬКО презентує "Зроби це ніжно" у Львові PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 червня 2013, 12:23

7 червня (п'ятниця) 2013 р. о 18:00 запрошуємо у львівську "Книгарню Є" (просп. Свободи, 7) на презентацію нової книжки Ірен РОЗДОБУДЬКО «Зроби це ніжно» за участі письменниці та її чоловіка барда Ігоря Жука.

Що можна зробити «ніжно»? Аж ніяк не те, про що ви подумаєте в першу чергу, беручи до рук цю книгу! Ніжно дорослий світ карає дітей. Ніжно і непередбачувано ми заганяємо свого ближнього в глухий кут. Ніжно вбиваємо те, що могло б стати сенсом життя. І так само лагідно прощаємося з мрією, коли вона вже майорить на горизонті.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 41

АНОНСИ/НОВИНИ

Ірен Роздобудько зустрінеться з читачами в Музеї літератури

Ірен Роздобудько зустрінеться з читачами в Музеї літератури

25 червня у приміщенні Національного музею літератури України відбудеться зустріч з Ірен Роздобудько — українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою,  авторкою більше ніж 30 романів. Модератор зустрічі - видавець Микола Кравченко. Ірен Роздобудько...

25 черв. 2019 Hits:23

Read more

Марина Гримич презентує новий роман на Хрещатику

Марина Гримич презентує новий роман на Хрещатику

Видавництво НОРА-ДРУК та книгарня Є запрошують 20 травня 2019 р на презентацію роману Марини Гримич "Клавка". Модератор - Аліна Акуленко. Початок 19:00. Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 46.

16 трав. 2019 Hits:31

Read more

Наталя Тисовська зустрінеться з читачами в бібліотеці Ярослава Мудрого

Наталя Тисовська зустрінеться з читачами в бібліотеці Ярослава Мудрого

3 квітня 2019 року о 16 годині в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (адреса:  Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал) відбудеться презентація роману лауреата Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2011)...

02 квіт. 2019 Hits:78

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини