Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Готується до друку
Італійський бестселер українською PDF Друк e-mail
Неділя, 04 червня 2017, 22:13

обкладинка італійського видання книжки Франческі МеландріУ видавництві «Нора-Друк» готується до друку українське видання (перекладач Мар'яна Прокопович) роману відомої італійської письменниці Франческі Меландрі «Ева спить».

Ева, спеціалістка зі зв'язків з громадськістю, що мешкає на Півночі Італії, отримує несподіване повідомлення з Півдня Італії від людини, яку вона знала ще у дитинстві. У цьому повідомленні йдеться, що Віто, колишній коханий її матері, який так і не став її чоловіком, важко хворий і хоче бачити Еву, щоб пролити світло на давні сімейні таємниці. Ева вирушає на південь, у Колабрію. Ця довга поїздка у потязі через всю Італію навіює їй спогади про дитинство, яке співпало з важким періодом в історії Італії - боротьби і конфліктів в прикордонних райнах північної Італії і Австрії. Кожна країна має свої важкі часи, які часто стають персональними трагедіями багатьох родин. А болючі шрами, що залишаються від таких драматичних історій, стають сюжетами цікавих романів.

Франческа Меландрі народилася у Римі в 1964 році. Вона почала писати дуже рано, спочатку працювала як сценарист кінофільмів і телевізійних серіалів, а також документальних фільмів. Автор трьох романів. Лауреат багатьох престижних літературних і кінопремій, серед яких премія журналу ELLE, міжнародна премія Cesare de Lollis, премія Maria Teresa di Lascia.

Детальніше...
 
Незабаром побачить світ "Найкращий історичний роман 2016 року" за версією Goodreads PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 лютого 2017, 18:30

Бузкові дівчатаУ видавництві НОРА-ДРУК завершено роботу над перекладом українською мовою роману відзначеного Goodreads як найкращий історичний роман 2016 року та який отримав Читацький приз-2016 журналу ELLE. Протягом 10 тижнів роман залишався у списку бестселерів Publishers Weekly і увійшов у список кращих книжок 2016 року. Мова йде про роман Марти Холл Келлі "Бузкові дівчата".

Натхненний життям реальної героїні Другої світової війни, цей роман розкриває історію любові, спокути і секретів, які приховувалися протягом багатьох десятиліть.

Детальніше...