Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Пізнання себе для розкриття навколишнього світу... PDF Друк e-mail
Написав Анатолій ВЛАСЮК   
Понеділок, 09 вересня 2013, 16:42

Відгук на роман Анни Багряної "Дивна така любов" на в групі "Моя книга" на Фейсбук.

Взагалі-то “Дивна така любов” означений авторкою як роман-соната. Коли читатимете це творіння, то обов’язково під “Місячну сонату” Бетховена. Так задумано Анною Багряною, і кожен розділ тексту має співпадати з настроєм кожної частини музичного твору. А все решта – від філологічної чи музичної освіти або просто налаштування кожного конкретного читача.

Цей роман Анни Багряної, як кажуть, прочитав із ввічливості – товаришуємо на Фейсбуці. Й уже не міг відірватися від ДИВНОЇ ТАКОЇ ЛЮБОВІ, поки не дочитав її до кінця того ж дня, коли розпочав, - і тепер у буквальному розумінні цього слова полюю за всім, що сотворила ця талановита письменниця і поетеса. А зважаючи на те, що взагалі на нюх не переношу так званих “жіночих романів”, - це взагалі для мене подвиг. Втім, навряд чи “Дивну таку любов” можна вповні віднести власне до “жіночих романів”.

Детальніше...
 
"З українською тут часто теж неможливо жити" - вийшла нова книжка Миколи Рябчука PDF Друк e-mail
Четвер, 05 вересня 2013, 07:21

Микола Рябчук з першим примірником збіркиДжерело: Gazeta.ua

Друком вийшла збірка есеїв українського письменника і публіциста Миколи Рябчука "Попереднє життя". До неї ввійшло 197 есеїв, які виходили під рубрикою "Колонка" в "Газеті по-українськи" протягом 2008-2013 років.

У передмові до книги автор признається, що за першим дипломом він інженер і навіть пропрацював ним 2 роки.

"Вже в старших класах я знав, що я – письменник, але знав також, що в тій країні, де мені випало народитися, письменники, як і журналісти, – лиш "коліщатка і гвинтики загальнопролетарського механізму", - пише Микола Рябчук. - Я не хотів бути ані "гвинтиком", ані "коліщатком", тож подався на політехніку, де ідеологічний маразм видавався слабшим, а всемогутній марксизм-лєнінізм – безсилим перед нарисною геометрією."

Детальніше...
 
Любко Дереш у "Ранкових курасанах" на каналі TVi PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 вересня 2013, 21:49

Любко Дереш в Письменник Любко Дереш в ранковому шоу телеканалу TVi розповів про свою нову книжку "Остання любов Асури Махараджа".

джерело: ТВі, Ранкові курасани, 29.08.2013

 

Детальніше...
 
Буктрейлер на "Пуп Землі" від бібліотекарів - 2 PDF Друк e-mail
Четвер, 29 серпня 2013, 10:10

Ще один відеоролик на книжку Максима Кідрука "Подорож на Пуп Землі" з'явився в інтернеті в рамках Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі" 2013 р.

Детальніше...
 
Артем Чапай отримав стипендію Центральноєвропейської ініціативи та Словенської асоціації письменників PDF Друк e-mail
Четвер, 29 серпня 2013, 16:30

Центральноєвропейська ініціатива

Артем Чапай став переможцем міжнародного конкурсу й отримав стипендію Центральноєвропейської ініціативи та Словенської асоціації письменників.
Артем ЧапайЦя стипендія, у розмірі 5 тис євро, започаткована у 2006 році і спрямована на заохочення транскордонного співробітництва в галузі літератури для молодих письменників із країн, які не є членами Європейського Союзу.

Артем Чапай стане гостем міжнародного фестивалю Віленіца в м. Копер, Словенія 11-15 вересня 2013 р., а після цього впродовж 3 місяців працюватиме над реалізацією проекту, який переміг у конкурсі.

Детальніше...
 
Любко Дереш: «Людина може існувати не думаючи, й Інтернет це добре підтверджує» PDF Друк e-mail
Написав Ольга Гончар   
Середа, 28 серпня 2013, 07:27

Любко Дереш в Літшколі. Фото: Олександр БабичевДжерело: Друг читача

Це інтерв’ю відбулося в 29-ий День народження Любка Дереша, яке припало саме на час IV Літньої літературної школи в Карпатах, де Любко був лектором. Під час розмови письменник розповів про свою нову книгу, поділився власним найважливішим висновком життя, а також розмірковував про втрату людиною навичок читання та мислення.

– На Твоїй сторінці в соцмережі бачила інформацію про нову книгу «Остання любов Асури Махарджа». Розкажи, хто такий той «Асура Махарадж», і що з ним сталося?
– Асура Махарадж – це демон, молодий науковець родом з нижніх світів. Він закохується у земну дівчину і вирушає на нашу планету, в Нью-Йорк, аби запропонувати коханій свою руку і серце. Однак шлях до коханої виявляється повним випробувань і Асура Махарадж вирішує докорінно змінитися, аби сповна відчути, що означає любити.

Детальніше...
 
Остання любов Асури Махараджа. Уривок PDF Друк e-mail
Написав Любко Дереш   
Неділя, 25 серпня 2013, 17:31

К.: Нора-Друк, 2013. – 240 с. – Читацький клуб

ISBN 978-617-688-018-9.

(Скачати в форматі doc)

АСУРА-ЛОКА, САТЕЛІТ ПІДЗЕМНОЇ ПЛАНЕТИ ПАТАЛА, 5108 РІК ВІД УКЛАДЕННЯ МИРУ З НАПІВБОГАМИ, СВІТЛА ПОЛОВИНА МІСЯЦЯ АШВІНА.

На віддаленій планеті Асура-лока, що повни­лася туманами і далекими криками пропащих душ, молодший науковий співробітник ка­федри маніпуляцій при Інституті гуманітарних дослід­жень і випробувань, демон, що звався Асура Ма­харадж, сидів, звісивши хвоста в безодню, й тяжко думав.

Безодень на його планеті вистачало. То була невелика обитель-сателіт, що оберталася довкола столичної планети найглибшої підземносвітньої системи Патала-лока. Вона дісталася Асурі Махараджу як спадок від батька, відомого астролога й математика, і невеликий палац, що прикрашав одноманітний космічний пейзаж Асура-локи, був чи не єдиним місцем, де можна було знайти прихисток від повзучих туманів самотності, які огортали маленьку планету.

Детальніше...
 
Світовий бестселер про скарби Полуботка тепер і українською PDF Друк e-mail
Середа, 21 серпня 2013, 16:01

Шевченко Анна. СпадокДо 20-го Форуму Видавців у Львові у київському видавництві "Нора-Друк" побачить світ історичний трилер англійської письменниці українського походження Анни Шевченко "Спадок".

Сюжет роману побудовано на легенді, що згідно із заповітом гетьмана Полуботка в Банку Англії з XVIII століття зберігається золотий скарб, який може отримати нащадок гетьмана лише за умов, що Україна стала незалежною державою. Ця легенда вже кілька століть хвилює багатьох дослідників і авантюристів. Авторка роману пропонує власну версію цієї історії.

Детальніше...
 
Любко Дереш про нові книжки PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 серпня 2013, 13:28

Любко Дереш

Український письменник Любко ДЕРЕШ розповідає про свої нові книжки «Остання любов Асури Махараджа» (видавництво «Нора-Друк») та «Миротворець» (видавництво «Кальварія»), які побачать світ на ювілейному 20-му Форумі видавців у Львові 12 вересня 2013 року.

Детальніше...
 
Спадкове покликання. Британська письменниця про відповідальність письменників за імідж країни та західні стереотипи в ставленні до українців PDF Друк e-mail
Написав Алла Лазарева   
Неділя, 18 серпня 2013, 19:12

Анна Шевченко. Фото з Український тижденьДжерело: Український тиждень

Творчість Анни Шевченко, британської письменниці українського походження, західні літературні критики визначають по-різному. Її роман «Спадок» про змагання різних держав за спадщину гетьмана Полуботка французи вважають детективом, британці – родинною сагою, німці – політичним трилером, американці – шпигунською історіє

Сама ж Анна каже, що писала про Україну, про століття поневірянь та боротьби за власну ідентичність.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини