Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Не все втрачено PDF Друк e-mail
Написав Андрій КОКОТЮХА   
Четвер, 17 жовтня 2013, 15:25

Джерело: Буквоїд

Юрій Макаров. За чверть десята. – К., Нора – Друк, 2013. – 236 с.
Жанр: інтелектуальний детектив

Пропонується третя художня книга, що вийшла з-під пера, точніше – клавіатури відомого журналіста Юрія Макарова. Спершу був неодноразово перевиданий «Культурний шар», виконаний у жанрі не надто крутого, проте й не зовсім герметичного детективу. Потім – «Геній місця», авантюрно-пригодницька історія про інтелігента в капцях на босу ногу, котрий однією рукою заколисує немовля, а іншою – вставляє пістонів спецслужбам. Нарешті, «За чверть десята»: однозначно зразок жанрової та, відповідно, масової літератури. Проте з жанровою ідентифікацією спершу можуть виникнути проблеми.

Презентуючи роман на початку жовтня, пан Макаров не надто заперечував, що написав певною мірою пригодницький, але також до певної міри – історичний твір. Герой якої не те, щоб частково повторював життєвий та творчий шлях автора, проте все одно є таким собі збірним образом українського інтелектуала. Чиє активне життя припало на радянську, точніше – брежнєвську добу. І ось тепер, коли цим людям за п’ятдесят, або – під шістдесят, вони ніби намагаються наздогнати, надолужити те, що було втрачено через нещастя народитися та вирости в Радянському Союзі. Країні, де коли щось і розвивалося, то хіба військово-промисловий комплекс. Мислячі ж люди йшли у внутрішню еміграцію.

Детальніше...
 
ВВС Україна оголосила "Довгі списки" Книги року ВВС-2013 PDF Друк e-mail
Написав ВВС Україна   
Понеділок, 14 жовтня 2013, 08:31

Марія Матіос придбала книжку Остання любов Асури Махараджа Любка Дереша

ВВС Україна оприлюднила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2013 та Дитяча Книга року ВВС – 2013, яка проводиться у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

"Довгі списки" формувала редакція ВВС Україна. До Довгого списку премії Книга року ВВС – 2013 увійшли 20 видань, серед яких такі книжки видавництва "Нора-Друк": 
Любко Дереш. Остання любов Асури Махараджа. Київ, Нора-Друк. – 2013;
Юрій Макаров. За чверть десята. Київ, Нора-Друк. – 2013.;
Марина Соколян. Серце гарпії. Київ, Нора-Друк. – 2013.

"Короткі списки" буде оголошено в грудні, їх визначатиме журі.

Детальніше...
 
Як на пенсії «підчепити» студентку? PDF Друк e-mail
Написав Ольга Гончар   
Субота, 12 жовтня 2013, 16:07

Юрій Макаров. За чверть десятаДжерело: Друг читача

Новий роман відомого українського журналіста, телеведучого та письменника Юрія Макарова «За чверть десята» розповідає історію Миколи Павловича – самотнього викладача іноземних мов на пенсії. Одного дня життя головного героя кардинально міняється: Микола Павлович помічає, що всі сказані ним мимоволі прокльони – збуваються! Водночас елегантного поліглота і бонвівана зваблює студентка Настя. Відтоді починаються їх ніжні стосунки, а світ навколо міняється під впливом прокльонів Миколи Павловича…

Він – Микола Павлович – «випадок» не типовий. Народився у Лондоні в родині радянського військовослужбовця. Відмалечку говорив англійською, яка стала для нього другою рідною. Родина жила заможно, й у єдиної дитини було все, чого вона забажає. Загалом далі усе за «сцені раєм»: лінгвістичний університет, кафедра, одруження з Вірунькою, народження дочки Юльки. Одного разу Микола Павлович навіть був зважився на «бунт». У одній із своїх статей він щиро розмірковував про дискримінацію української мови. Звісно, світ так і не побачив цей матеріал, добре, завкафедри вчасно облагорозумив баламута.

Детальніше...
 
30 вересня - презентація нової книжки Миколи Рябчука в Книгарні Є PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 вересня 2013, 12:58

Афіша: Микола Рябчук в книгарні Є. 30.09.13Книгарня «Є», видавництво «Нора-Друк» та «Газета по-українськи» запрошують 30 вересня 2013 р. на творчу зустріч з Миколою Рябчуком з нагоди виходу в світ збірки його есеїв «Попереднє життя». Модератор Ірина Славінська.
Початок зустрічі о 18:30.
Вхід вільний.

Адреса книгарні: Київі, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті ворота»).

 
Мобільна бібліотека запрошує на зустріч з культовим письменником Любком Дерешем PDF Друк e-mail
Написав МТС   
П'ятниця, 27 вересня 2013, 12:39

Любко Дереш, 24.09.13, Книгарня ЄКиїв, Україна – у суботу, 28 вересня, Мобільна бібліотека в Києві запрошує всіх бажаючих на зустріч з популярним українським письменником Любком Дерешем. Автор культових книг «Поклоніння ящірці» і «Культ» розповість про свою творчість, останні написані книги, із задоволенням відповість на запитання своїх читачів і проведе автограф сесію. Програма літературного суботника розпочнеться о 14:00 на сцені біля Мобільної бібліотеки (вул. Хрещатик, 21). Участь Любка Дереша запланована з 15:00.

Відвідувачів мобільної бібліотеки чекають конкурси, за результатами яких кращі знавці літератури зможуть отримати приємні подарунки, в тому числі смартфон HTC Desire X. Любко Дереш – один з наймолодших і популярних українських романістів, твори якого перекладені на німецьку, італійську, французьку, сербську та польську мови. У центрі уваги його романів – підлітки та цікаві історії з їхнього життя.

Детальніше...
 
24 вересня презентація нових книжок Любка ДЕРЕША в Києві PDF Друк e-mail
Субота, 21 вересня 2013, 14:16

Афіша презентації Любка Дереша 24.09.13

24 вересня запрошуємо в київську Книгарню «Є» (вул. Лисенка, 3, М «Золоті Ворота») на творчу зустріч з найвідомішим молодим письменником України Любком Дерешем з нагоди виходу в світ двох нових книжок: «Остання любов Асури Махараджа», виданій у київському видавництві «Нора-Друк», та «Миротворець» виданій у львівській «Кальварії».

Початок о 18:00. Вхід вільний.

Детальніше...
 
ЗАХОДИ ВИДАВНИЦТВА «НОРА-ДРУК» в рамках ХХ Форуму Видавців у Львові (12-15 вересня 2013) PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 вересня 2013, 17:42

В рамках Форуму Видавців у Львові читачам будуть представлені новинки: 
ВОЛКОВ Олексій. Мертві квіти. – К.: Нора-Друк, 2013. – 320 с. – Морок.
ДЕРЕШ Любко. Остання любов Асури Махараджа. – К.: Нора-Друк, 2013. – 226 с. – Читацький клуб.
МАКАРОВ Юрій. За чверть десята. Роман. – К.: Нора-Друк, 2013. – 240 с. – Читацький клуб.
РЯБЧУК Микола. Попереднє життя. Збірка есеїв. – К. Нора-Друк, 2013. – 208 с.
ШЕВЧЕНКО Анна. Спадок. Пер. з англ. Т. Некряч. – К.: Нора-Друк, 2013. – 328 с. – Читацький клуб.
та збірка віршів ЖУК Ігор. Вавилон. Біблійний цикл. – К.: Нора-Друк, 2013. – 56 с.

Автограф-сесії проводяться в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17)

Четвер 12 вересня 2013
13:30-14:15 Лекція Кріса Тведта (Норвегія) «Судочинна система Норвегії у детективному жанрі». Ауд. 205 факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка (Січових Стрільців, 19).
15:00-15:45 Автограф-сесія: Євген Положій. Стенд № 316.
16:00-16:45 Авторська зустріч Кріса Тведта (Норвегія). Модератор Наталя Іваничук. Театр "Воскресіння", Білий зал (пл. Генерала Григоренка, 5).
16:00-16:45 Автограф-сесія: Андрій Кокотюха. Стенд № 316.
17:00-17:45 Автограф-сесія: Антон Кушнір. Стенд № 316.

Детальніше...
 
Дереш Любко. Остання любов Асури Махараджа PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 вересня 2013, 17:36

ДЕРЕШ Любко. Остання любов Асури МахараджаСерія: Читацький клуб. Тверда обкладинка. К.: 226 с., 2013.
ISBN 978-617-688-018-9.

«Остання любов Асури Махараджа» — алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.

Читати уривок.

Відгуки: сайт Територія твого розвитку, Віра Агеєва на сайті ВВС Україна, Іван РябчійОксамитка Блажевська, Омелія.

Купити: Всі книги, Книгарня Є, Читайка, Yakaboo, Книгарня Видавців

Скачати: Букленд, електронні книжки

Детальніше...
 
Шевченко Анна. Спадок PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 вересня 2013, 17:28

Шевченко Анна. СпадокПер. з англ. Тетяни Некряч. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка. К.: 328, 2013.
ISBN 978-617-688-013-4.

Згідно із заповітом гетьмана Полуботка в Банку Англії з XVIII століття зберігається золотий скарб, який може отримати нащадок гетьмана лише за умов, що Україна стала незалежною державою. Ця легенда вже кілька століть хвилює багатьох дослідників і авантюристів. Авторка роману пропонує власну версію цієї історії.

Ймовірний нащадок гетьмана Полуботка претендує на спадщину і звертається по допомогу в юридичних аспектах до Кейт, англійського адвоката українського походження. Отримання спадщини може змінити баланс сил між Російською федерацією і незалежною Україною, а також матиме серйозні наслідки для Банку Англії, тому дії адвоката привертають увагу спецслужб...

Купити: yakaboo.ua, vsiknygy.com.ua, Книгарні видавців, Книгарня Є

Рецензія: Андрій Кокотюха "Інформація для роздумів: скарби"

Скачати: Букленд, електронні книжки

Детальніше...
 
Волков Олексій. Мертві квіти PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 вересня 2013, 17:23

Волков Олексій. Мертві квітиСерія Морок. Тверда обкладинка. К.: 320 с., 2013.
ISBN 978-617-688-014-1.

Герою роману «Мертві квіти» випадок дарує книгу пророцтв. Що це – шалена удача? Адже тепер неприємності не підстережуть зненацька. Чи навпаки – важкий хрест? Адже наприкінці низки майбутніх подій втрата коханої жінки, а потім і власна загибель… Чи зможе той, хто майстерно комбінує на шаховій дошці, прорахувати ходи наперед у реальному житті, де проти тебе сідає грати всемогутня та безжальна доля, а ціна однієї помилки – матова ситуація, з якої вже не вийти…

Скачати: Букленд, електронні книжки

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини