Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Фонкінос Давід. Наші розставання PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 листопада 2013, 12:38

ФОНКІНОС Давід. Наші розставання.Роман./ Пер. з франц. Антона Кушніра. – К.: Нора-Друк, 2013. – 184 с. – День Європи.

ISBN 978-966-8659-31-7.

Фріц та Аліса покохали одне одного з першого погляду. Вона викладає німецьку мову, він укладає словникові статті. Однак, немов за велінням лихої долі, пара приречена на постійні розставання. На щастя, закоханим допомагають спритні сестри, Джим Моррісон, краватки та таємниця, відома лише дантистам. Весела та водночас сумна історія стосунків, якій не знайшлося місця в словнику, від чого вона лише виграла.

Рецензія Ірини Славінської на "Українська правда. Життя".

Фонкінос Давід. Наші розставання

Детальніше...
 
Єгипетська любов та життя Любка Дереша PDF Друк e-mail
Написав Олена Гутик   
Вівторок, 05 листопада 2013, 11:22

Джерело: Високий Замок

Письменник презентував у Львові дві книги з «Синайського циклу»

Схоже, після кількарічного затишшя письменник Любко Дереш повернувся до літературної праці з подвійною силою. Не встигли читачі оговтатись після торішнього резонансного роману «Голова Якова», як на ХХ Форумі видавців Любко презентував ще дві книжки – «Миротворець» та «Остання любов Асури Махараджа». Перша збірка вмістила дві повісті та одне оповідання, тоді як «Остання любов Асури Махараджа» продовжила велику прозу автора. У Єгипті письменник встиг одружитись, розлучитись та написати три книги.

Попри різножанровість, у книг багато спільного, бо і «Миротворець», і «Остання любов Асури Махараджа» з нового боку відкривають Любка для читача. Це зовсім інший Дереш, не такий, до якого ми звикли. Саме тому під час нещодавньої зустрічі з львівськими прихильниками Любко зачитував твори з обох книжок. Розмовляли про щоденники мандрівника між світами Асури Махараджа, про поїздки на Схід і розширення свідомості в літературі...

Детальніше...
 
"Автор зміг розповісти цікаві історії життя" PDF Друк e-mail
Написав Андрій Ігнатенко   
Понеділок, 04 листопада 2013, 10:24

Джерело: Територія твого розвитку

Нещодавно у видавництві «Нора-друк» вийшла нова книжка відомого українського письменника Любка Дереша під назвою «Остання любов Асури Махараджа».

Погодьтесь, не найпопулярніша назва в українській літературі, але саме через неї, в мене з’явилось бажання її прочитати.

Автор розказує нам про такого собі демона-науковця Асуру, який в пошуках сенсу існування розчаровується в демонському світі і приймає найважче рішення – оселитись на Землі заради життя з дівчиною Дашею, в яку він закохався під час дослідження нашої планети. Під час цієї незвичної подорожі, Вам доведеться побувати на демонстрації «Захопи Уолл-Стріт» у Нью-Йорку, переміститись в нижні світи, а також спостерігати за протистоянням з напівбогами та демонами.

Детальніше...
 
Українська правда. Життя: Книжки жовтня PDF Друк e-mail
Написав Ірина Славінська   
Понеділок, 04 листопада 2013, 10:06

Фото Сергія Старостенка, "Газета по-українськи"Джерело: Українська правда. Життя. Книжки жовтня: Рябчук, Дереш і французьке виховання

Жовтень - добра пора для дочитування недочитаних за вересень новинок. Цього місяця "Українська правда. Життя" опановує новий роман Юрія Макарова в новому легальному електронному форматі, читає добрий нон-фікшн і незвичного Любка Дереша.

Микола Рябчук. Попереднє життя (Газета по-українськи, Нора-Друк)

Контекст:
Контекст насправді ви вже знаєте - з нещодавнього інтерв’ю з Миколою Рябчуком.

Вже протягом 5 років Микола Рябчук пише щотижневі колонки для "Газети по-українськи". Це непогана письменницька фізкультура. В результаті регулярних занять таким от спортом і вийшла книжка "Попереднє життя".

Детальніше...
 
Посібник з пошуку істини: рецензія на книгу Любка Дереша PDF Друк e-mail
Написав Віра Агеєва   
Четвер, 31 жовтня 2013, 10:00

Джерело: ВВС Україна. Рецензія професора Києво-Могилянської академії, члена журі конкурсу "Книга року ВВС - 2013".

Любко Дереш. "Остання любов Асури Махараджа". Київ, Нора-Друк, 2013.

Дія роману Любка Дереша відбувається то в "пекельних " (автор послідовно наполягає на толерантній і політкоректній назві "лівообертальних" – на відміну від "правообертальних") світах, то в цілком (чи принаймні більш-менш) реальному й пізнаваному, мабуть же, "правообертальному ", Нью-Йорку, то у райських високостях, де головний герой потрапляє на аудієнцію чи не з самим Всевишнім.

Мандри світами, планетами, галактиками, всіма колами пекла для могутніх і премудрих демонів з Патали не проблема, вони люблять і вміють насолоджуватися життям. Окрім демонів, серед персонажів зустрінемо і нагів, і богів, і навіть людей. Проте людей незвичайних, вони здебільшого наділені то даром яснобачення, то пам’яттю про свої попередні життя, то ще якимись дивовижними властивостями, не притаманними, думаю, більшості потенційних читачів Любка Дереша.

Детальніше...
 
Онлайн-трансляція Мистецького клубу «Обличчя» з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2013, 16:19

Канал прямої трансляції Мистецького клубу "Обличчя" з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько (початок о 19:00 29 жовтня 2013) - натискати на детальніше...

Детальніше...
 
Мистецький клуб «Обличчя» з Ігорем Жуком та Ірен Роздобудько: концерт-перформанс «Романс з мухами» PDF Друк e-mail
Неділя, 27 жовтня 2013, 16:59

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на чергову зустріч Мистецького клубу «Обличчя», яка розпочнеться 29 жовтня о 19:00 в креативному просторі “Часопис”. Цього разу гостями стануть відома журналістка та письменниця Ірен Роздобудько та відомий бард Ігор Жук із своїм спільним концертом-перформансом «Романc з мухами».

Зірковий сімейний дует покаже гостям Мистецького клубу «Обличчя» спільну програму з двох відділень: Ігор виконає свої пісні під гітарний акомпанемент і продемонструє відеоряд під свої ж композиції, а Ірен прочитає кілька фрагментів зі своїх творів. Ще в рамках творчої зустрічі Ігор Жук розкаже про свій новий проект «Біблійний цикл», що нещодавно вийшов з друку та включає в себе книгу та два диски пісень, та продемонструє з нього декілька відео-кліпів.

Реєстрація на подію обов’язкова! Кількість місць обмежена.

Для реєстрації перейдіть за лінком.

Детальніше...
 
Літературні читання Любка Дереша у Рівному PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 27 жовтня 2013, 16:29

29 жовтня 2013 Любко Дереш презентує в Рівному свої дві новинки "Остання любов Асури Мараджа" та "Миротворець".

На 19:00 запрошуємо в конференц-зал готелю "Мир" (вул. Міцкевича, 32). (Вхід - платний!)

Нам заході Ви матимете можливість купити книжки за видавничими цінами.

Заходи відбуваються за підтримки видавництв "Нора-Друк" та "Кальварія", а також книгарні електронного контенту "Букленд".

 
Запрошуємо на зустріч з Любком Дерешем в Луцьку PDF Друк e-mail

24 жовтня 2013 в Луцьку в клубі "Сучасник" (вул. Конякіна, 14) відбудеться творчий вечір Любка Дереша з презентацією нових книжок "Миротворець" та "Остання любов Асури Махараджа".

 
ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 жовтня 2013, 14:48

ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій в рамках літературної премії Книга року ВВС – 2013. У конкурсі читацьких рецензій може брати участь позитивна чи негативна рецензія будь-якої книжки з довгого списку, обсягом від 500 до 1000 слів, написана українською мовою будь-яким резидентом України (окрім авторів книжок, що увійшли до довгого списку) і подана електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду від моменту оголошення довгого списку до 5 грудня 2013 року. У полі "тема" просимо зазначати "Читацька рецензія".

Подаючи рецензію, її автор висловлює свою згоду з Клацнути правилами"Книги року ВВС", підтверджує своє авторство рецензії, погоджується на її використання та поширення ВВС Україна у будь-якому чи всіх її матеріалах на сайті ВВС Україна (статтях, інтерв’ю, новинах, прес-релізах, аудіо-, відео- та фотоматеріалах) та промо-матеріалах без будь-якої фінансової компенсації. Рецензія має бути оригінальною роботою автора і не порушувати копірайт чи інші права третьої сторони. Автор рецензії не може бути співробітником ВВС чи близьким родичем співробітника ВВС чи будь-кого іншого, пов'язаного з премією.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини