Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вдовиченко Галина. Хто такий Ігор? PDF Друк e-mail

Серія ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.

Головна героїня нового роману Галини Вдовиченко працює в газеті у відділі новин. Роман можна було б вважати "виробничим", якби не блискуче перетинання сюжетних ліній та майстерне поєднання містики, історії і сьогодення. Роман про пам'ять, спокуту й кохання, які тривають довше за життя.
Роман номіновано на премію «Гранд-Коронація» 2010 року.

Купити в інтернет-книгарні Є, емпіку, petrovka.ua, yakaboo.ua, Читайка

Перше видання: К.: Нора-Друк, 2010, – 280 стор.  
ISBN 978-966-2961-56-0

інші книжки 

 
Горбунова Вікторія. Мрія про Маленьке життя. PDF Друк e-mail

Серія ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.

У романі "Мрія про Маленьке життя" ви знайдете любов і зневіру, відчай і надію, страшний вирок і відродження - все те, що переживає головна героїня, яка живе поруч з вами. Вона може бути вашою сусідкою або колегою, донькою чи невісткою.
Відверта оповідь жінки, яка не скорилась обставинам. Щире зізнання в коханні до життя. Жіночий роман, який примушує замислитися над таїнством народження і смерті.
Ця книжка - переплетення власного досвіду письменниці, переживань колег з терапевтичних груп та історій її клієнток.

При оформленні обкладинки використано елементи картини художниці Ірини Заставної.
Роман відзначено дипломом «Вибір видавців» літературного конкурсу «Коронація слова – 2010».

Купити в інтернет-книгарні Є, емпіку, petrovka.ua, yakaboo.ua, Читайка

Скачати: Букленд, Електронні книжки

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, - 200 стор.  ISBN 978-966-2961-57-7
Інші книги автора: «Надра банку» (2011), «Записки шкільного психолога» (2009).
Рецензії: сайт «Друг читача».

"Вікторія Горбунова зігріла свій роман особливим сердечним подихом, наповнила його щирістю І теплотою, сміливістю І простотою, граничною відвертістю і драматизмом, глибиною проникнення в найпотаємніші куточки людської душі, вмінням будувати художню розповідь так, що доводиться буквально "ковтати" сторінки - тобто усім тим, що відзначає істинну художню літературу. "Мрія про маленьке життя" вразила мене до найбільших сердечних глибин. Постійно маючи справу з літературно обдарованими студентами, я вряди-годи запитую, що примушує їх відриватись від дискотек і комп'ютерів, діставати з полиці книгу, розкривати її на першій сторінці й починати читати? Лише невеличка частина з великої кількості просунутих сучасних молодих людей могли скромно зізнатися і собі, й мені, що читають книги заради задоволення, заради насолоди. Так, заради найвищої, найблагороднішої з усіх існуючих у нашому світі насолод.
Тому я пропоную вам, дорогі читачі, не гаючи часу, одразу починати читати цю книжку. Окриленість, натхнення і головне - насолоду вам гарантовано!"

Володимир Шинкарук,
професор Житомирського державного університету імені Івана Франка,
поет, переможець конкурсу "Коронація слова - 2010" в номінації "Пісенна лірика про кохання".

 

 
Положій Євген. По той бік Пагорба. PDF Друк e-mail

Серія ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.
Ця книга про сильного дорослого чоловіка з хлопчачим прізвиськом Вуж, який за тиждень має вийти на ринг віденського "Штадгале" і на очах усього світу вибороти найпрестижніший пояс чемпіона світу з боксу. Але, завдяки таємничому телефонному дзвінку з минулого, виявляється, що найголовніший поєдинок Вуж має провести наодинці з самим собою, у маленькому українському селі, на Пагорбі своїх підліткових мрій, зрад, кохання й надій. І не факт, що він залишиться живим, бо коли ти змагаєшся зі своїми спогадами, ти змагаєшся з часом, що апріорі обіцяє глухий нокаут.
При оформленні обкладинки використано картину Ганни Гідори «Місце туманів».
Роман відзначено дипломом «Вибір видавців» літературного конкурсу «Коронація слова – 2010».

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, - 208 стор. ISBN 978-966-2961-58-4

Скачати: Букленд, Електронні книжки

Детальніше...
 
Воронина Леся. У пошуках Оґопоґо. PDF Друк e-mail

Серія Мандри. Тверда палітурка.
книжка відомої дитячої письменниці, яка вперше виступає як цілком "дорослий" автор, належить до одного з надактуальних літературних явищ - "тревеллога". У нашому випадку стрижнем тексту стають пошуки української ідентичності через споглядання розмаїття довколишнього світу. Індіанці крі, казковий архітектор Гундертвассер, сучасні мешканці прадавнього Криту, спокійні ґрунтовні естонці, наполегливі у відстоюванні національної гідності поляки… Їхні голоси, то потужним хором, то соло виспівують примхливу мелодію людства. Дослухайся до неї, читачу, - всі живуть, працюють, замість перейматися комплексами національної меншовартості. Не зле було б і українцям повчитися в деяких народів мистецтва просто жити - своїм, неповторним життям.
Дизайн обкладинки – Катерина Штанко.
Роман – дипломант літературного конкурсу «Коронація слова – 2010».

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, - 176 стор.  ISBN 978-966-2961-59-1

Детальніше...
 
Денисенко Лариса. Корпорація ідіотів. PDF Друк e-mail

Серія: День Європи.
Тверда палітурка.
Молодий шибеник, який втрачає совість та віру в людство, випадково потрапляє на державну службу, де опиняється в колі людей, яких можна назвати ким завгодно, але не справжніми державниками. Байдикування, хизування, гра
по чужих нотах. Це смішно, сумно, але не безнадійно, принаймні хочеться в це вірити.
"Корпорація ідіотів" – це можливість для пересічного громадянина потрапити за куліси життя державних мужів та процесів прийняття РІШЕНЬ. Сучасна проза в дусі Зощенка та Гоголя.

Перше видання: 
К.: Нора-Друк, 2005. – 276 с. ISBN 966-8321-81-2

Скачати: Букленд, Електронні книжки

 
Гарланд Алекс. Пляж. PDF Друк e-mail

Пер. з англ. Олесі Сандиги. Тверда палітурка. 
В одному з найдешевших хостелів Таїланду молодий мандрівник Ричард від мешканця сусідньої кімнати з дивним прізвиськом Даффі Дак отримує намальовану від руки мапу таємничого острова в національному заповіднику Таїландської затоки, де розташований міфічний Пляж. Після цього дивний сусід вкорочує собі віку, а Ричард разом з парою випадкових попутників-французів вирушає в подорож на пошуки Пляжу. 
Після карколомних пригод вони таки потрапляють в цей антитуристичний рай, який вподобала ціла комуна мандрівників з різних країн, свідомо відірваних від цивілізації.
У цьому омріяному раю Ричарду доводиться побачити розкол комуни, байдужість і зраду товаришів, смерть і кров. Рятуючи себе і друзів він вдається до брехні, підступу і навіть вбивства.
Захоплива оповідь справжнього майстра.

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, – 488 стор. ISBN 978-966-2961-50-8.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 Наступна > Кінець >>

Сторінка 41 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини