Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Детектив Андрія Кокотюхи вийде друком у Франції PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 27 серпня 2014, 20:34

Андрій Кокотюха збирає книжки для проекту "Книжкова сотня"Видавництво "Нора-Друк" підписало ліцензійну угоду з французьким видавництвом Мішель Лафон (Michel Lafon) на переклад та видання французькою мовою детективного роману Андрія Кокотюхи «Аномальна зона».

Фабула роману побудована на дивних фактах, які відбуваються на Поліссі у покинутих селах Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми трапляються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам'ятають… Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам'ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село в Зоні відчуження ЧАЕС? Про це франкомовний читач дізнається у 2016 році, коли до 30-річчя Чорнобильської аварії планується видати перший наклад твору.

Детальніше...
 
Анна Шевченко в програмі "Добридень" 14 серпня 2014 PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 серпня 2014, 09:27

На культурологічну програму «ДОБРИДЕНЬ» 1-го каналу Національного радіо 14 серпня 2014 (ефір з 14:13) ведуча Аліна Акуленко запросила британську письменницю Анну Шевченко.

Кожна нація має своє… міфічне золото: своєрідний напівлегендарний скарб, здобуття якого може змінити не лише долю людини, яка його знайде, але й долю усієї нації. Маємо такий скарб і ми – це золото гетьмана Полуботка! Пошуки поки що успіхом не увінчалися, чого не скажеш про книжки, про ці пошуки! Історичний трилер "Спадок" британської письменниці українського походження Анни Шевченко побачив світ у дванадцяти країнах світу, перш, ніж з’явитися українською! Про "Спадок", українську тему у європейській літературі та європейських письменників, готових писати про Україну, розповідає Анна Шевченко

Слухати...

Детальніше...
 
"Це той самий романтик, дещо наївний, дещо слабодухий і напрочуд відвертий" PDF Друк e-mail
Написав omiliya   
П'ятниця, 15 серпня 2014, 17:41

Джерело: Записки кіноманки..

І

Нещодавно побачила світ третя книжка Артема Чапая "Червона зона". Це вже другий перехід в українській літературі автора тревелогів до іншого жанру. В пам'ятку Макс Кідрук, який почав писати технотриллери. Цього разу читач отримав таку актуальну зараз антиутопію.

Перехід в інший жанр - це завжди ризик, адже письменник, постаючи перед читачем у незвичному амплуа, може втратити вже набуте коло читачів. Але, на мій погляд, у даному випадку цей перехід був вдалий. Артем Чапай саме у третій книзі "виписався" із стилю хаотичних блогових записів до хорошого прозового письма: чітко структурованого, логічного, читабельного, у позитивному сенсі слова "легкого".

Артем Чапай описує недалекий світ майбутнього, де стерлися кордони між країнами, але межа між багатими і бідними набула чітких матеріальних форм високої бетонної стіни. Отже, світ поділено на зелені і червоні зони, а головному герою - молодому журналісту Антону Ципердюку - за вимушених обставин доведеться здійснити мандрівку червоною зоною.

Детальніше...
 
Аудіозапис ефіру програми "Добридень" 1-го каналу радіо з Іриною Дмитришин та Елеонорою Сімоновою PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 серпня 2014, 20:16

Ірина Дмитришин на "Книжковому Арсеналі". Фото Анетти Антоненко

На культурологічну програму «ДОБРИДЕНЬ» 1-го каналу Національного радіо 31 липня 2014 (ефір з 14:05) ведуча Аліна Акуленко запросила професора та перекладача Ірину Дмитришин з Парижа та директора київського видавництва «Нора-Друк» Елеонору Сімонову.

Саме завдяки Ірині Дмитришин французькою «заговорили» персонажі творів Сергія Жадана, Марії Матіос, Юрія Андруховича. Вона – неперевершена популяризаторка України у Франції, а ще – чудовий літературний агент багатьох українських письменників. Її дисертаційне дослідження присвячене Пилипові Орлику. Вона – професор Університету східних мов і цивілізацій (INALCO, Париж, Сорбона) і завідує кафедрою української мови та історії – до слова, єдиної в Парижі установи, де викладається українська мова й література.

Слухати...

Детальніше...
 
Артем Чапай на Радіо "Культура" PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 серпня 2014, 14:53

Вашій увазі пропонується розмова Лесі Ворониної з Артемом Чапаєм про його мандрівки та нову книжку в передачі "Знакова постать" Радіо "Культура" 03.08.14 (ефір 09:05:00 - 09:55:00)

Слухати ...

Детальніше...
 
Анна Багряна: «МОЯ ДУША – ЗАВЖДИ В УКРАЇНІ» PDF Друк e-mail
Написав Жання Куява   
Неділя, 20 липня 2014, 10:07

Анна Багряна. Фото з часопису Оксамит, черв. 2014Джерело: часопис "Оксамит", червень 2014

Анна БАГРЯНА, володарка спеціальної відзнаки конкурсу «Коронація слова - 2013» від МБФ «Здоров’я українського народу» за роман «Краще так»:

– Анно, ти належиш до авторів, яких відкрила «Коронація слова» і, не зважаючи на життя поза межами України, продовжуєш брати участь в цьому конкурсі...
– Справді своїй письменницькій кар’єрі завдячую саме «Коронації слова», бо коли 2008‑го здобула третє місце за роман «Етимологія крові» і потім підписала угоду з видавництвом на його вихід, то відчула впевненість у своїх письменницьких силах. Доти писала переважно поезію й трохи п’єси. Перемога в конкурсі стала для мене певним стартом, новим творчим відліком і стимулом не зупинятися на досягнутому. Можу сказати, що «Коронація слова» відкрила мене як прозаїка. Про конкурс не забуваю і подаю на нього тексти майже щороку. Це хороший шанс заявити чи нагадати про себе, привернути увагу видавців (режисерів) до нових творів.

Детальніше...
 
Презентація "Червоної Зони" в Книгарні Є PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 липня 2014, 00:00

Презентація Артема Чапая в Книгарні Є 23 липня 210423 липня 2014 в Книгарні Є Артем ЧАПАЙ представлятиме свою нову книжку «Червона Зона».

Як курсант Академії СБУ став філософом? Чи легко бути репортером? Яке життя в недалекому майбутньому на основі досвіду журналіста та мандрівника малює уява автора? Про це та про багато що інше буде розмова письменника з читачами. Модератор - Микола Кравченко.

Початок зустрічі о 18:30. Вхід вільний.
Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М "Золоті Ворота").

Детальніше...
 
"Письменниця, як піарщик, добре знає, про що пише" PDF Друк e-mail
Написав omiliya   
П'ятниця, 18 липня 2014, 15:07

Соколян Марина. Серце гаарпії. ОбкладинкаДжерело: omiliya.blogspot.com

Цей роман міг пройти повз мене, як багато інших, навіть десятки з тих, які я не дочитала у 2013 р. Насамперед через мову. На початку книги письменниця прагне писати гарно й заковиристо, видовбувати рідковживану лексику. І якщо у Любка Дереша, про якого я нещодавно писала, лексичне багатство тексту є органічним і легким для прочитання, то Марині Соколян це дається тяжче. Здавалося, я плуталася між рядками, як хіп-хопер у надто довгих шароварах.

Але рік 2013 р. неухильно добігає до кінця і вимагає позавершувати розпочате, або ж назажди розпрощатися із надією прочитати книгу. Я зробила другу спробу - і, несподівано для себе, втягнулася.

Детальніше...
 
Аудіозапис розмови з Артемом Чапаєм на "Країні Мрій" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 17 липня 2014, 12:31

Артем Чапай на фестивалі Країна Мрій 06.07.14Під час фестивалю "Країна Мрій" (06.07.14) пройшла перша презентація роману Артема Чапая "Червона Зона". Пропонуємо послухати аудіозапис події. (Час звучання 39 хв.)

Детальніше...
 
Чапай презентує свою нову книжку на "Країні Мрій" PDF Друк e-mail
Середа, 02 липня 2014, 16:14

Артем Чапай на Країні Мрій6 липня (неділя) на «Літературній сцені» фестивалю «Країна Мрій» письменник Артем ЧАПАЙ представлятиме свою нову книжку «Червона Зона». Яке життя в недалекому майбутньому на основі досвіду журналіста та мандрівника малює уява автора? Про це та про багато що інше буде розмова письменника з читачами. Початок зустрічі о 13:00.

Захід відбуватиметься в рамках XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій», який цього року проходитиме 5-6 липня у парку «Феофанія» (Київ, вул. Академіка Лебедєва, 32). Традиційно на відвідувачів фестивалю чекає книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв та Літературна частина з власною програмою заходів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:39

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:45

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:75

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини