Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Артем Чапай: "Я місяць жив у кіоску, в якому працював" PDF Друк e-mail
Написав Марта Шокало   
Субота, 15 листопада 2014, 23:16

Артем ЧапайДжерело: BBC Україна

Артем Чапай вдруге бере участь у конкурсі Книга року ВВС. У 2011 його тревелог "Подорож із Мамайотою в пошуках України" увійшов до фінальної п'ятірки. Цього року у довгому списку - його перший художній роман "Червона зона".

В інтерв'ю ВВС Україна автор розповів, як йому так яскраво вдалося змалювати поневіряння головного героя роману і чому його перший художній твір не є класичною антиутопією, хоч і нагадує її.

Артем Чапай: "Червона зона" - це книжка про світ, в якому доведено до крайнощів деякі речі, які ми бачимо в реальному житті. Передусім ідеться про розподіл на дуже багатих і на дуже бідних людей. На жаль, в Україні він доволі сильний. І поки що не видно, щоб він послаблювався. Можна сказати, що це – антиутопія. Але це не класична антиутопія, адже в ній насправді йдеться про сучасність, а не про майбутнє. Хоча умовний час книжки перенесений у майбутнє – для того, щоб в одному місці можна було зібрати всі ті реалії, з якими я стикався в різних місцях світу. Під час подорожей Мексикою, Гватемалою, під час подорожей Україною, а також те, що я щодня бачу в Україні. Це власний досвід і досвід інших людей, з якими я стикаюся як журналіст. Все це зведено в одне місце і в один час. Але насправді це книжка про сучасність, передусім про сучасність українську, але вона властива не лише Україні.

Детальніше...
 
14 листопада Артем ЧАПАЙ у Львові PDF Друк e-mail
Написав StartUp cafe Come In   
Понеділок, 10 листопада 2014, 22:51

14.11.14 Артем Чапай у Львові. АфішаУ п’ятницю, 14 листопада 2014, до Львова завітає мандрівник, журналіст та письменник Артем Чапай, відомий своїми неперевершеними книжками «Авантюра», «Подорож із Мамайотою у пошуках України» та «Червона зона».

Зустріч із Чапаєм розпочнеться 19:00 у StartUp cafe Come In на вулиці Крушельницької, 3, поблизу університету Івана Франка. Ви зможете почути розповідь про шалені мандри без грошей Центральною Америкою, про подорож Україною на мотоциклі на ім'я Мамайота, поспілкуватись із Артемом, задати будь-які запитання і почути на них відповіді.

Детальніше...
 
Дискусія з нагоди виходу в світ роману Артема ЧАПАЯ "Червона Зона" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 07 листопада 2014, 21:19

Артем Чапай в книгарні Довженко 12.11.14Книгарня «Довженко. Книги.Кава. Кіно» та видавництво «Нора-Друк» 12 листопада 2014 р. запрошують на дискусію з нагоди виходу в світ роману Артема ЧАПАЯ "Червона Зона".

Як курсант Академії СБУ став філософом? Чи легко бути репортером? Яке життя в недалекому майбутньому на основі досвіду журналіста та мандрівника малює уява автора? Це основні питання до розмови письменника з читачами. Чи має запропонований автором формат перспективу та чи варто писати "масову літературу"? На таку тему посперечаються Артем Чапай та Микола Кравченко - голова правління громадської організації "Книжковий простір".

Початок зустрічі о 19:00, вхід вільний. Адреса книгарні: Київ, вул. Воровського, 43А.

Детальніше...
 
Доля Софії Матвіївни PDF Друк e-mail
Написав Дмитро Дроздовський   
Вівторок, 04 листопада 2014, 21:20

Макаров Юрій. Genius Loci. ОбкладинкаДжерело: Друг читача

Роман із таким сюжетом міг би перетворитися на добрий детектив, якби за нього взявся Ю Несбьо. Або з цього матеріалу можна було б зробити чудовий псевдоісторичний роман на кшталт творів П. Акройда. Думаю, що і Борис Акунін вподобав би такий сюжет. А проте «Genius Loci» – український роман, автор якого – Юрій Макаров, журналіст і інтелектуал, людина внутрішньої культури та непересічного пасіонарного розуму.

Детальніше...
 
Твір про загадкові сторінки української історії PDF Друк e-mail
Написав журнал XXL   
П'ятниця, 31 жовтня 2014, 11:04

з журналу XXLДжерело: Мужской журнал XXL, жовтень 2014, с. 16

Анна Шевченко - британська письменниця українського походження, яка володіє сімома мовами та має ступінь магістра філософії Кембріджського університету. Над дебютним романом вона працювала 12 років. Твір не тільки став бестселером у Великобританії, а й відкриває жителям європейських країн загадкові сторінки української історії. Як, до речі, і самим українцям.

Оповідь ведеться від імені адвоката на ім'я Кейт, до якої звертається нащадок гетьмана Полуботка. Говорять, що відповідно до заповіту останнього, в банку Англії з XVIII століття зберігається скарб, який може отримати нащадок гетьмана лише за умови, що Україна стане незалежною. Не був би "Спадок" історичним бестселером, не зацікав скарби Полуботка спецслужби. Адже вони можуть вплинути на долю усього світу! Фігурує в романі і офіцер російської служби безпеки Тарас, в якого Кейт закохується.

Детальніше...
 
Андрій Кокотюха: важливо розібратися - кидати в смітник чи за ґрати PDF Друк e-mail
Написав ВВС Україна   
Четвер, 30 жовтня 2014, 22:39

Андрій Кокотюха, фото УНІАНДжерело: ВВС Україна

Цього року дві книги письменника Андрія Кокотюхи потрапили до "довгого списку" конкурсу Книга року ВВС-2014 - "Київські бомби "(видавництво "Фоліо") та "Повний місяць" (видавництво "Нора-Друк").

Автор відзначає, що ці "ретро-романи" - співзвучні, оскільки оповідають про радянську владу в Україні з різницею в понад 40 років. У розмові з ВВС Україна письменник розповів, наскільки важко було писати історичний роман під час Майдану та про авторів, що вплинули на його світогляд.

Детальніше...
 
"Чуттєвий роман, написаний майстерною рукою надзвичайно ерудованого письменника" PDF Друк e-mail
Написав Олена Митрофанюк   
Середа, 22 жовтня 2014, 20:32

Юрій Макаров та За чверть десятаДжерело: Студентський МеридіанРецензія на книжку Юрія Макарова "За чверть десята"

Дуже рідко читаю книги подібного напряму, але «За чверть десята» Юрія Макарова приємно здивувала. Автор визначив жанр твору як міську повість «з елементами чи то фантастики, чи то містики, але та містика має суто службову функцію». Від себе особисто хочу додати, що це також дуже чуттєвий роман, написаний майстерною рукою надзвичайно ерудованого письменника та поліглота.

Детальніше...
 
«Осінні скарби Коронації» у книгарні «Довженко» PDF Друк e-mail
Написав Коронація слова   
Понеділок, 13 жовтня 2014, 11:48

Презентація Коронації слова під час Форуму видавців у Львові17 жовтня о 18:00 розпочнеться коронаційна презентація «Осінні скарби Коронації» у книгарні «Довженко книги.кава.кіно» (Київ, вул. Воровського, 43 А). Формат - тематичні дискусії.

В програмі презентації: українське танго, яке виконає легендарна українська пара Оксана Самойловська та Сергій Шуліко, невеличкий екскурс в історію озвучить дипломат Ігор Осташ, чудова українська пісня у виконанні Валентина Терлецького та Ігора Осташа.

Вітальне слово: засновники Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" Тетяна та Юрій Логуші, представник книгарні, представники видавництв "Дуліби", "Старого лева", "Нора-друк", "Фоліо", "Клубу Сімейного Дозвілля", "Радуга", "Вертикаль", "Windy Press", "Кальварія", "Брайт Стар Паблішинг".

Детальніше...
 
Артем ЧАПАЙ: «Я пишу про те, що пережив сам» PDF Друк e-mail
Написав Інна Ковалишена   
Середа, 08 жовтня 2014, 14:06

Світ ФентезіДжерело: Світ Фентезі, № 9, 2014

Новий роман «Червона зона» Артема Чапая літкритики вже встигли охрестити українським «2041». Дія книги відбувається в Києві, у недалекому майбутньому: світ поділений на безпечні «зелені» зони для багатих і кризові «червоні» для бідних. Головний герой, втікаючи від неправдивих звинувачень, опиняється у горезвісній «червоній» зоні, про яку має лише страхітливе уявлення зі ЗМІ. На презентації книги у Вінниці 20 вересня письменник розповів, що надихнуло його на написання не фантастичної фантастики й коли «червона» зона з’явиться в Україні.

— Пане Артеме, розкажіть про те, як писався роман. Як з’явилася ідея?
— Ідея народилася із двох попередніх книг. Взагалі, першу свою книгу, «Авантюра», я написав, бо мене розпи- рало від вражень, отриманих під час подорожі Америкою. Друга книга теж була написана як підсумок двох місяців мандрівки Україною на мотоциклі. Але залишилося чима- ло того, про що я б хотів розповісти, але, що не увійшло до попередніх книг. З часом з цих фрагментів і народилася «Червона зона».

Детальніше...
 
Анна ШЕВЧЕНКО: «Україна для британців перестала бути «територією» і стала «країною» PDF Друк e-mail
Написав Олена ГУТИК   
Понеділок, 06 жовтня 2014, 12:53

Анна ШевченкоДжерело: Високий Замок

Наприкінці 80-х киянка Анна Шевченко стала першою українкою в Кембриджі, у 90-х долучилась до друкування української гривні в Британії. Зараз є перекладачем Єлизавети ІІ та прем’єр-міністра Великої Британії.

Нещодавно вийшов український переклад роману “Спадок”, який Анна Шевченко писала 12 років. У книзі дослідила, куди ж поділося золото Павла Полуботка, яке, згідно із заповітом гетьмана, мало зберігатись у Банку Англії. Кореспондент “ВЗ” поспілкувалася з письменницею про парадокси британської ментальності, українських емігрантів та труднощі роботи з королевою.

- Пані Анно, як сталося, що 25 років тому ви переїхали у Велику Британію?
- Я виграла першу українську стипендію Джорджа Сороса на навчання у Кембриджському університеті. Була першою студенткою від незалежної України у Кембриджі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини