Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Інтернет-книгарні

Банер
Банер
Банер
Банер

Сторніка у Facebook

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

лінки

Коронація Слова сумно? - інтернет-видання про культуру Автура - сучасна українська література Книгобачення. Український видавничий портал. Книжковий простір Проект Більше країн – Більше книжок

Hosting Ukraine

Login FormУкраина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Макаров Юрій. R2U PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 вересня 2014, 22:24

Макаров Юрій. R2UМакаров Юрій. R2U. Збірка. – К.: Нора-Друк, 2014. – 256 с.

Тверда обкладинка. ISBN 978-966-8659-40-9.

Жанр літературної сповіді традиційно-архаїчний аж до екзотики, але є випадки, коли він більш ніж доречний. Відомий журналіст Юрій Макаров, один із засновників і постійний колумніст часопису «Український тиждень», має репутацію стійкого україноцентриста, тим цікавіше дізнатися його еволюцію, яка значною мірою є типовою для багатьох російськомовних співвітчизників зі складною ідентифікацією.

Рецензія: У пошуках української ідентичності

КУПИТИ: Всі книги, Якабу, Книгарня Є, BookR

Детальніше...
 
Уже два Ґудзики PDF Друк e-mail
Написав Ольга Герасим'юк   
Середа, 25 листопада 2015, 11:39

Ґудзик-2 з сайту BBC Україна

Джерело: BBC Україна

Ірен Роздобудько в своєму житті, я хочу вірити, досягла того рівня свободи, якого прагнула, - робити ті лише речі, які бажає, якими би вони кому не здавалися дивними чи дивакуватими…

У неї не буває подвійного дна, вона непрактична й чиста… Тому, герої її книг до неї приходять, і вона їх бачить очима - і вони розсідаються в неї по хаті й про щось із нею домовляються.

Наприклад - дати людям вислухати, що з ними сталося далі, коли вже про них мали й забути… Так каже сама Ірен - і я волію вірити їй, бо вона справді дуже природна в усьому й вигадати таке не може. І буває часом настільки проста, що це може здаватися наївом. І хіба це не чудово?

Сіквел "Ґудзик-2" написався, коли до авторки постукали в двері герої її роману "Ґудзик", що вийшов у 2005 році й був достатньо тоді обласканий. І любов'ю читача, й місцями в книжкових рейтингах. Бо справді мав міцно закручену інтригу, де, як завжди, нарвані й мічені драмами герої діяли, як завжди, на межі безстрашшя і безумства. Роман занурював нас у химерну психологію героїв, що завжди вирішували питання щастя, кидаючись гарячою головою у саму середину його смерча…

Детальніше...
 
Ворс Іда. Нотатки про нашого хлопчика PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 вересня 2015, 10:00

Іда Ворсю Нотатки про нашого хлопчикаПер. з рос. Світлани Поваляєвої. – К.: Нора-Друк, 2015. – 88 с. Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-8659-68-3.

Втеча як мета, безвідповідальність як принцип, нечесане волосся як датчик «свій-чужий» – такими були наші гіпі. Якщо не рахувати дисидентів, вони були першими вільними людьми в тій невільній країні за п’ять хвилин до її скону. Вони могли ходити на роботу вряди-годи, мати родину, мешкати в стандартній квартирі, а все одно бути ідейними «піплами»: цінували свободу, сповідували пофігізм і були готові в будь-яку мить вирушити назустріч пригодам без копійки в кишені.

Ворс Іда. Нотатки про нашого хлопчика

Детальніше...
 
Тведт Кріс. Небезпека рецидиву PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 вересня 2015, 09:43

Кріс Тведт. Небезпека рецидивуПер. з норвезької Наталії Іваничук. – К.: Нора-Друк, 2015. – 294 с. Серія: Морок. Тверда обкладинка

ISBN 978-966-8659-65-2.

Чотирнадцятирічну Майю знаходять мертвою. Підозрюваного у вбивстві захищає відомий адвокат Мікаель Бренне, знайомий читачеві по роману Кріса Тведта "Коло смерті". Бренне розуміє, що справу не виграти, адже проти вбивці є незаперечні докази. Але в суді все пішло не так. Адвокат хоче встановити істину і починає власне розслідування. Крок, про який він дуже скоро пошкодує. У справі Майї з'являється довгий шлейф убивств. І комусь із убивць дуже не подобається Мікаель Бренне...

Тведт Кріс. Небезпека рецидиву

 

КУПИТИ в інтернеті: ВсіКниги, Буква, yakaboo.ua

Детальніше...
 
Гранецька Вікторія. Щасливий PDF Друк e-mail
Неділя, 06 вересня 2015, 21:41

К.: Нора-Друк, 2015. – 296 с. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-8659-60-7.

Вона — українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень… але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою - адже саме так звучить її ім`я в перекладі українською — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?

Роман нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова».

Гранецька Вікторія. Щасливий

 

Купити в інтернеті: Щасливий, Vsiknygy, yakaboo

Детальніше...
 
Тарнава Анна. Бажання поверненню не підлягають PDF Друк e-mail
Неділя, 06 вересня 2015, 21:30

Анна Тарнава. Бажання...К.: Нора-Друк, 2015. – 200 с. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка.

ISBN 966-978-8659-67-6.

Успішна кар'єра, подорожі, романтика – це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів.

Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе – жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива.

Рукопис роману нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Тарнава Анна. Бажання поверненню не підлягають

 

Детальніше...
 
Чапай Артем. Понаїхали PDF Друк e-mail
Неділя, 06 вересня 2015, 21:20

Артем Чапай. ПонаїхалиК.: Нора-Друк, 2015. – 240 с. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка

ISBN 978-966-8659-61-4

Поки нашого цвіту по всьому світу – Неньку заполонили мігранти. Сергій Ткачук бореться з нелегалами вдома, а тим часом його батьки працюють на заробітках за кордоном. Батько припускається помилки за помилкою, розвалюючи сім'ю. Мати намагається на відстані зберегти свою родину. «Понаїхали» відстежує долі чотирьох Ткачуків: Юрія, Ольги та двох їхніх таких різних синів – Сергія й Володі. Невелика за обсягом книга охоплює понад десятиліття. Дія відбувається у вигаданому місті Білий Сад, а також у країнах, де доводиться працювати Ткачукам.

«Понаїхали» є першою частиною розпочатої Артемом Чапаєм трилогії про Білий Сад.

Чапай Артем. Понаїхали

 

Детальніше...
 
Камиш Маркіян. Оформляндія або Прогулянка в Зону PDF Друк e-mail
Четвер, 03 вересня 2015, 14:18

Маркіян Камиш. ОформляндіяК.: Нора-Друк, 2015. – 128 с. Серія: Мандри. Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-8659-58-4.

«Оформляндія...» – емоційний вимір Чорнобильщини, занурення у світ нелегальних туристів-«сталкерів».

В книзі ви не знайдете стандартних описів Зони, нудних історичних викладок і роздумів над істинними причинами Чорнобильської аварії. Тут – погляд зсередини на явище нелегального туризму в Чорнобильську Зону відчуження. Тут – смарагдові болота, міліцейські засідки, і збиті до кривавих мозолів ноги. Тут загрозливі зливи нічної Прип’яті та світанкові чари Полісся. Тут спроба відповісти на питання, що коїться в душі людини, яка роками і потай досліджує заборонену землю.

Книга проілюстрована фотографіями, які зробив сам автор.

Камиш Маркіян. Оформляндія або Прогулянка в Зону

 

Детальніше...
 
Виходить друком продовження бестселера Ірен Роздобудько «Ґудзик» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 19 квітня 2015, 22:58

Роздобудько Ірен. Ґудзик-2. Десять років по томуНайочікуваніша літературна прем’єра весни 2015 року – роман Ірен РОЗДОБУДЬКО «Ґудзик-2. Десять років по тому».

Володар гран-прі «Коронації слова-2005» роман «Ґудзик» має чотири перевидання, він і досі займає верхні позиції топ-продажів книгарень та видачі в бібліотеках, був екранізований і вийшов у вигляді аудіо-книги, перекладений англійською мовою.

Десять років тому головний герой втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву... Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька...

Протягом двох найближчих місяців письменниця Ірен РОЗДОБУДЬКО зустрінеться з читачами на презентаціях книг «Ґудзик» і «Ґудзик-2» у книгарнях, бібліотеках, шкільних та університетських аудиторіях.

Роздобудько Ірен. Ґудзик

 

Детальніше...
 
Виходить в світ нове видання роману "Ґудзик" Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 18 квітня 2015, 18:20

Роздобудько Ірен. Ґудзик. Обкладинка 4-го виданняНезабаром виходить у світ нове, четверте, видання найвідомішого роману Ірен РОЗДОБУДЬКО «Ґудзик». Саме за цей текст письменниця отримала найбільше нагород, серед яких, в першу чергу, слід назвати Гран-прі на літературному конкурсі «Коронація слова» та відзнаку за кращий сценарій на міжнародному кінофестивалі у Чорногорії.

«Ґудзик» вже багато років є одним з лідерів продажів книгарень і по праву зайняв місце серед національних бестселерів. Нове видання підготовлено до початку продажу продовження - «Ґудзик-2. Десять років по тому».

Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов всі кола пекла в Афганістані, але вижив. Через декілька років ми знову бачимо Дениса, але тепер він - успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.
Купити в інтернеті: Всі книги, Yakaboo, МегаБук

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 41

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дуже обмежена кількість книжок з автографом письменника

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької Івана Рябчія ; передм. Ірени Карпи.

АНОНСИ/НОВИНИ

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

Презентація роману «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»

31 травня видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нового роману Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво». Початок о 18:30. Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами,...

25 трав. 2017 Hits:40

Read more

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Презентація роману «Гра» за участі британської письменниці Анни Шевченко

Книгарня Є та видавництво НОРА-ДРУК запрошують 16 травня 2017 року на презентацію роману письменниці Анни К. Шевченко «Гра», яка відбудеть в Книгарні Є за адресою Київ, Хрещатик, 46. Початок о...

14 трав. 2017 Hits:46

Read more

Видавництво Нора-Друк на "Книжковому Арсеналі"

Видавництво Нора-Друк на

"Книжковий арсенал – 2017" проходитиме 17-21 травня в приміщенні "Мистецького Арсеналу" (Київ, вул. Лаврська, 10-12)(автограф-сесії за планом відбуватимуться на стенді видавництва В4.18) 17 травня, середа 16:00 – 16:45 - автограф – сесія...

14 трав. 2017 Hits:76

Read more

Блоги

08 бер. 2016 Андрій Кокотюха

сон

Снилося мені, що в рідному Ніжині п'ю кефірчик із групою Козак сістем. До чого цей сон - не знаю. Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

нафіга

Я поділяю праведний гнів тих, хто закидав яйцями кацапське посольство. Але вперто не розумію, на фіга це робити - там же нема нічого, крім охоронців, і ті десь усередині. Красиво.... Read more

06 бер. 2016 Андрій Кокотюха

перший знімальний день

10 березня 2016 року в місті Кривий Ріг (Україна) - перший знімальний день фільму "Червоний" за мотивами однойменного роману. Автор сценарію Андрій Кокотюха. Режисер - Заза Буадзе. Продюсери - Володимир... Read more

subscribe

Будь ласка, введіть свою електронну адресу, щоб отримувати наші новини